Akční nabídky

V průběhu celé golfové sezóny 2018 máme v nabídce také zvýhodněné balíčky vztahující se k danému ročnímu období nebo akcím na našem resortu. Proto doporučujeme ještě sledovat naše akční nabídky.

Na základě vyplnění naší předobjednávky vás budeme obratem kontaktovat a domluvíme podrobnosti týkající se vašeho golfového pobytu u nás. Pokud preferujete komunikaci pouze emailem, prosím uveďte to do poznámky.

Golfové balíčky

Představujeme vám naše golfové balíčky na hlavní sezónu 2018, které platí od 1.5. do 30.9.  Ubytování pro vás bude zajištěné v hotelu uprostřed našeho golfového hřiště – Hotel Svachův Dvůr nebo v hotelu na břehu lipenské přehradu – Albatros Přední Výtoň.

Pro seniory a děti platí výhodnější ceny, a proto se v ojedinělých případech vyplatí rezervace ubytování zvlášť bez objednání golfového balíčku.

Golf & pivní lázně

Když uprostřed našeho golfového hřiště stojí malý rodinný pivovar Glokner (2012), můžeme vám snadno nabídnout skvělý golf a hned potom proceduru pivních lázní – z greenu 18 si na recepci lázní vyzvednete ručníky a necháte se odvést do lázeňské místnosti, kde už na vás bude čekat modřínová vana plná piva …. Doporučujeme rezervaci předem – toto je skutečně neopakovatelná kombinace! Doporučujeme rezervaci předem – toto je skutečně neopakovatelná kombinace!

Trénink

Jste úplný začátečnák a chtěl byste se naučit hrát ? U nás to není problém – vyberte si co by Vám vyhovovalo a zavolejte nám – ostatní už rádi zajistíme a trenéra vám objednáme. Kompletní nabídka tréninku pro začátečníky.

Golf už nějakou dobu hrajete, ale potřebujete vypilovat vybrané golfové rány nebo si připomenout jak hrát z kopce/do kopce? Potřebujete zjistit v čem jsou skryté taje course managementu? Pak jsou kurzy pro golfisty pro Vás to pravé.

Každé úterý vždy v 10 hodin dopoledne začínají otevřené golfové lekce pro všechny hráčky-golfistky (pánům tentokráte vstup nedovolen). Více o akci.

Když nejsou ideální podmínky na hru venku (hřiště jsou pod sněhem a/nebo jsou námrazy), na nejbližší otevřené hřiště to máte daleko, můžete trénovat v teple v indoor centru Golf Galaxy LTC Tenis Centrum, Vltavské nábř. České Budějovice  Chci hrát v zimě.

Naším cílem je informovat všechny rodiče, prarodiče, tety i strýce o možnosti přihlásit vaše děti do vyhlášených golfových tréninků, ve kterých si mohou ve společnosti ostatních dětí vyzkoušet golf, zasoutěžit si i získat nové kamarády. Více o dětském golfu.