Akční nabídky

V průběhu celé golfové sezóny máme v nabídce také zvýhodněné balíčky vztahující se k danému ročnímu období nebo akcím na našem resortu. Už dnes si můžete objednat velikonoční golfový pobyt a také oblíbené balíčky Dobré sousedské  – viz Zobrazit nabídky

Na základě vyplnění naší předobjednávky vás budeme obratem kontaktovat a domluvíme podrobnosti týkající se vašeho přání

Golfové balíčky

Představujeme vám nové golfové balíčky na hlavní sezónu 2019, které platí od 1.5. do 30.9.  Ubytování pro vás bude zajištěné v hotelu uprostřed našeho golfového hřiště v partnerském Hotel Svachův Dvůr nebo v hotelu na břehu lipenského jezera – Albatros Přední Výtoň.

Pokud hledáte absolutní komfort a zázemí 5* resortu, zajistíme vám  ubytování v Apartments JBX Lipno odkud si přijedete zahrát k nám na hřiště za zvýhodněných podmínek. Apartmány  jsou vzdálené 30 min jízdy autem.

Partnerské hotely

Představujeme vám naše partnery – hotely, penziony a apartmány nabízející ubytovací služby, které jsme pro vás vybrali v nejbližším okolí našeho golfového hřiště. Při ubytování u těchto partnerů obdržíte na našem golfovém hřišti slevu ve výši 30% ze základní ceny green fee (při předložení voucheru stvrzujícího váš pobyt u nich) – voucher si prosím vždy vyžádejte na hotelové recepci při ubytování!

Golf & pivní lázně

Když uprostřed našeho golfového hřiště stojí malý rodinný pivovar Glokner (otevřený v roce 2012), můžeme vám snadno nabídnout skvělý golf a hned potom proceduru pivních lázní – z greenu 18 si na recepci lázní vyzvednete ručníky a necháte se odvést do lázeňské místnosti, kde už na vás bude čekat modřínová vana plná piva …. Doporučujeme rezervaci předem – toto je skutečně neopakovatelná kombinace! Doporučujeme rezervaci předem – toto je skutečně neopakovatelná kombinace!

Trénink

Jste úplný začátečník a chtěl byste se naučit hrát golf? U nás to není problém – vyberte si z naší nabídky co by Vám vyhovovalo a zavolejte nám – ostatní už rádi zajistíme a trenéra vám objednáme. Kompletní nabídka je uložená na tréninky pro začátečníky.

Golf už nějakou dobu hrajete, ale potřebujete vypilovat vybrané golfové rány nebo si připomenout jak hrát z kopce/do kopce? Potřebujete zjistit v čem jsou skryté taje course managementu? Pak jsou kurzy pro golfisty pro Vás to pravé.

Každé úterý vždy v 10 hodin dopoledne začínají otevřené golfové lekce pro všechny hráčky-golfistky (pánům tentokráte vstup nedovolen). Více o naší akci najdete zde.

Když nejsou ideální podmínky na hru venku (hřiště jsou pod sněhem a/nebo jsou námrazy), na nejbližší otevřené hřiště to máte daleko, můžete trénovat v teple v indoor centru Golf Galaxy LTC Tenis Centrum, Vltavské nábř. České Budějovice  Chci hrát v zimě.

Naším cílem je informovat všechny rodiče, prarodiče, tety i strýce o možnosti přihlásit vaše děti do vyhlášených golfových tréninků, ve kterých si mohou ve společnosti ostatních dětí vyzkoušet golf, zasoutěžit si i získat nové kamarády. Více o dětském golfu.