Akční nabídky

V průběhu celé golfové sezóny máme v nabídce také zvýhodněné balíčky vztahující se k danému ročnímu období nebo akcím na našem resortu. Teď je už před námi konec sezóny, a proto jsme vám připravili do této rubriky nabídku Vánočních dárkových voucherů – viz Zobrazit nabídky

Na základě vyplnění naší předobjednávky vás budeme obratem kontaktovat a domluvíme podrobnosti týkající se objednaného dárkového voucheru. Pokud preferujete komunikaci pouze emailem, prosím uveďte to do poznámky.

Golfové balíčky

Představujeme vám nové golfové balíčky na hlavní sezónu 2019, které platí od 1.5. do 30.9.  Ubytování pro vás bude zajištěné v hotelu uprostřed našeho golfového hřiště – Hotel Svachův Dvůr nebo v hotelu na břehu lipenské přehradu – Albatros Přední Výtoň.

Pokud hledáte absolutní komfort a zázemí 5* resortu, můžeme vám zprostředkovat ubytování v Apartmanhotel JBX Lipno odkud si přijedete zahrát k nám na hřiště za zvýhodněných podmínek. Hotel je vzdálen 30 min jízdy autem.

Na základě vyplnění naší předobjednávky vás budeme obratem kontaktovat a domluvíme podrobnosti týkající se objednaného golfového pobytu.

Golf & pivní lázně

Když uprostřed našeho golfového hřiště stojí malý rodinný pivovar Glokner (otevřený v roce 2012), můžeme vám snadno nabídnout skvělý golf a hned potom proceduru pivních lázní – z greenu 18 si na recepci lázní vyzvednete ručníky a necháte se odvést do lázeňské místnosti, kde už na vás bude čekat modřínová vana plná piva …. Doporučujeme rezervaci předem – toto je skutečně neopakovatelná kombinace! Doporučujeme rezervaci předem – toto je skutečně neopakovatelná kombinace!

Trénink

Jste úplný začátečník a chtěl byste se naučit hrát golf? U nás to není problém – vyberte si z naší nabídky co by Vám vyhovovalo a zavolejte nám – ostatní už rádi zajistíme a trenéra vám objednáme. Kompletní nabídka je uložená na tréninky pro začátečníky.

Golf už nějakou dobu hrajete, ale potřebujete vypilovat vybrané golfové rány nebo si připomenout jak hrát z kopce/do kopce? Potřebujete zjistit v čem jsou skryté taje course managementu? Pak jsou kurzy pro golfisty pro Vás to pravé.

Každé úterý vždy v 10 hodin dopoledne začínají otevřené golfové lekce pro všechny hráčky-golfistky (pánům tentokráte vstup nedovolen). Více o naší akci najdete zde.

Když nejsou ideální podmínky na hru venku (hřiště jsou pod sněhem a/nebo jsou námrazy), na nejbližší otevřené hřiště to máte daleko, můžete trénovat v teple v indoor centru Golf Galaxy LTC Tenis Centrum, Vltavské nábř. České Budějovice  Chci hrát v zimě.

Naším cílem je informovat všechny rodiče, prarodiče, tety i strýce o možnosti přihlásit vaše děti do vyhlášených golfových tréninků, ve kterých si mohou ve společnosti ostatních dětí vyzkoušet golf, zasoutěžit si i získat nové kamarády. Více o dětském golfu.