Naše českokrumlovské golfové hřiště postavené ve dvou vlnách v letech 2004-2008 nabízí zajímavou kombinaci rovnějších i více zvlněných greenů, kratších, ale i dlouhých čtyřparů a několik tříparových jamek, z nichž dvě nejznámější – 2 a 18 s výhledem na Pivovar Glokner Vám nedají na toto hřiště zapomenout.

Hřiště i celé sportovní zázemí bylo vybudováno v obci Svachova Lhotka, která leží v těsné blízkosti Českého Krumlova na silnici 157 (směr Kaplice). Pohodlná cesta z resortu trvá do centra města pouze 5 minut. Hráči a hráčky zde nemusí hrát první ranou 250 metrů – je to hřiště o rozhodující ráně do greenu a bylo postaveno tak, aby i hráči s vyšším hendikepem si zde zahráli par častěji než na dalších hřištích.

Uprostřed hřiště byl vybudován resort Svachovka s vlastním pivovarem a hostincem Glokner, hotel Svachův Dvůr a přilehlé depandence (kapacita 36 pokojů a 86 lůžek) wellness zóna PALEOSPA – sauny, pára, vířivka, ledová ochlazovna, vnitřní bazén s letní terasou, denní lázně a masáže, dále si zde můžete prohlédnout technické zázemí Destilérky Svach a Čokoládovny.

Chcete si u nás zahrát a zajímají vás naše ceníky? Pro rok 2024 platí tyto ceny: 

GREEN FEE

DRIVING

BUGINY & VOZÍKY & OSTATNÍ SLUŽBY

Score karta, nástroj pomocí kterého si můžete zaznamenat a uchovat své odehrané výsledky na hřišti. Zobrazit score kartu

Specializované golfové pojištění GolfPlan, které chrání golfisty amatéry i profesionály v jakékoli nenadálé a nečekané situaci si už můžete od ledna 2022 sjednat ON-LINE přes naše webové stránky.

Chceme, aby se všichni na hřišti cítili jako doma a pořádně si to u nás užili, ale jsou tu určitá pravidla, která by měl každý kdo u nás bude hrát znát a respektovat. Přečtěte si náš provozní řád.

Už od roku 2016 sledujeme pozorně všechny vyjímečné výsledky, které se zahrají na našem hřišti a pokud dojde k překonání rekordu, jméno hráčky či hráče se ocitne ve společnosti vynikajících golfistů.  Rekordy hřiště

Aneb dovolte nám představit hráče a hráčku, kteří již patří do klubu výjimečného okamžiku. Klub HOLE-IN-ONE

Naše akce

Pro rok 2024 máme zpracovaný kalendář turnajů, které pořádá náš golfový klub a zároveň jsme vám opět vložili do přehledu termíny firemních turnajů, kdy bude provoz hřiště částečně nebo úplně omezen.

Pokud není hřiště uzavřené celý den, jsou v kalendáři uvedené časy předpokládaného otevření hřiště, které vycházejí z jednání s partnery a z očekávaného počtu hráčů, kteří jejich turnaj budou hrát – proto vás požádáme, aby jste si přesný čas otevření hřiště ověřili telefonicky v daný den, kdy je uvedeno, že hřiště funguje v částečném omezení vstupu na hřiště – děkujeme!

Novinky ze hřiště

NADUPANÝ BALÍČEK SE SVACHOVKOU

NADUPANÝ BALÍČEK SE SVACHOVKOU

Naši sousedé ze Svachovky připravili na nadcházející dubnové týdny a na celý květen SKVĚLÝ BALÍČEK a my jsme toho samozřejmě…

Partnerské hotely

Představujeme vám naše partnery – hotely, penziony a apartmány nabízející ubytovací služby, které jsme pro vás vybrali v nejbližším okolí našeho golfového hřiště.  Při ubytování u těchto partnerů obdržíte na našem golfovém hřišti slevu ve výši 25% ze základní ceny green fee (při předložení voucheru stvrzujícího váš pobyt u nich) – voucher si prosím vždy vyžádejte na hotelové recepci při ubytování!

Trénink

Jste úplný začátečník a chtěl byste se naučit hrát golf? Chcete si procvičit vybrané rány? U nás to není problém – vyberte si z naší nabídky co by Vám vyhovovalo a zavolejte nám – ostatní už rádi zajistíme a trenéra vám objednáme. Kompletní nabídka je uložená na tréninky pro začátečníky.

Golf už nějakou dobu hrajete, ale potřebujete vypilovat vybrané golfové rány nebo si připomenout jak hrát z kopce/do kopce? Potřebujete zjistit v čem jsou skryté taje course managementu? Pak jsou kurzy pro golfisty pro Vás to pravé.

Každé úterý vždy v 10 hodin dopoledne začínají otevřené golfové lekce pro všechny hráčky-golfistky (pánům tentokráte vstup nedovolen). Více o naší akci najdete zde.

Když nejsou ideální podmínky na hru venku (hřiště jsou pod sněhem a/nebo jsou námrazy) a na nejbližší otevřené hřiště to máte daleko, můžete trénovat v teple na simulátoru a u sítě v Tenis Centrum, Vltavské nábř. České Budějovice. Informace k provozu Indoor centra získáte na telefonu 606 754 570. Přednostní nákup měsíčních vstupů mají členové našeho klubu. Děkujeme!

Naším cílem je informovat všechny rodiče, prarodiče, tety i strýce o možnosti přihlásit vaše děti do vyhlášených golfových tréninků, ve kterých si mohou ve společnosti ostatních dětí vyzkoušet golf, zasoutěžit si i získat nové kamarády. Více o junior trénincích.

Objevte jamky

Potřebujete na našem hřišti lépe zorientovat a vědět dopředu jak jednotlivé jamky vypadají? Nabízíme Vám jedinečný pohled na jamku po jamce kde se můžete dozvědět v čem je jamka vyjímečná a/nebo jak by měla být zahraná pro dosažení co nejlepšího výsledku. Užijte si průlet nad jamkami!