Staňte se členem našeho golfového klubu a vyberte si u nás připravené bonusy a výhody, které máme pro všechny naše členy připravené. Nevíte jaký typ členství pro vás bude nejvýhodnější? – Podívejte se na podmínky členství a pak vyplňte přihlášku do našeho klubu – vše další už obstaráme my. Obratem vám přijde email s dalšími informacemi a pokyny k platbě.

Máme pro Vás přichystané různé typy členství. Každé z nich skrývá nějaké výhody, který typ si vyberete je pouze na Vás. Snažili jsme se je vytvořit tak abychom uspokojili jak rekreační hráče tak opravdové sportovce. Podívejte se na typy členství

Členem Golf Clubu Český Krumlov se může stát každá fyzická nebo právnická osoba, která splní následující podmínky členství, vyplní a podá písemnou přihlášku.

Každý rok, vždy k 31.10. vyhodnocujeme úspěšnou turnajovou sezónu našich členů a udělujeme hráčům, kteří ve vyhlášených věkových kategoriích nejvíce sníží svůj hrací hendikep, titul Krumlovský Skokan. Na jejich počest také vždy na začátku další sezóny pořádáme golfový turnaj, kde ocenění hráči převezmou připravenou skleněnou trofej. Seznam oceněných najdete na Krumlovský Skokan.

Dovolte nám představit Mistry a Mistryně klubu za uplynulé období.

Partnerská hřiště

Spolupráce nás baví. Výhody je možné čerpat na základě předložení klubové karty – ne všichni partneři používají  jednotný odbavovací systém, a proto mějte na paměti, že chcete-li výhodu, musíme u sebe mít aktuální členskou kartičku.

Aktuality

Jak budeme mít otevřeno na recepci?

Jak budeme mít otevřeno na recepci?

S příchodem podzimního období a rychlého zkracování denního světla upravujeme otevírací dobu  naší golfové recepce, a to takto: PO -…

Vedlejší sezóna začíná

Vedlejší sezóna začíná

S příchodem října přestává platit ceník pro hlavní sezónu a vstupuje v platnost ceník vedlejší sezóny za golfovu hru a…