×

Womens golf day v Českém Krumlově

Červen
05

V letošním roce se zapojujeme do celosvětové akce Womens Golf Day, která je pořádaná pro všechny ženy bez rozdílu věku i golfových dovedností – tento den vyšel letos na úterý 5.6. a my se už těšíme na všechny úžasné dámy – golfistky i negolfistky, které přijmou naše pozvání a užijí si připravený program na našem sportovním resortu.

Novým adeptkám-golfistkám se budou věnovat kluboví trenéři, kteří předvedou základy golfu zdarma v časech od 8:30, 10:00 a 13:00.

Platící hráčky si u nás v úterý 5.6. mohou zahrát golfovou rundu za green fee  400 Kč/18 jamek, ve kterém bude připravený oběd v Hostinci Glokner + hráčky, které u nás mají zaplacené řádné členství dostanou při rezervaci teetime nabídku zvýhodněné ceny na oběd v Hostinci Glokner – prosíme pouze o vaši rezervaci telefonem abchom vám mohli připravené menu nabídnout.

Prosíme golfistky, aby si teetime rezervovaly telefonicky na čísle +420606754570 – chceme se s vámi rovnou domluvit na obědě v Hostinci Glokner – děkujeme!

V klubovně bude pro všechny dámy připravená prezentace francouzské kosmetické značky Yves Rocher vč. poradenství, líčení a také s malými dárečky připomínající tento nádherný den, společnost Family Market připraví pro každou účastnici akce zmrzlinové pokušení, nezapomeneme ani na nápoje – jemně perlivé víno Frizzante Děvín nebo nealkoholické Viante od Víno Hruška zastoupená Vinotékou České Budějovice a na závěr se budeme těšit na posezení na letní terase golfové klubovny, kde společně zakončíme určitě báječný letní den!

Děkujeme touto cestou partnerům, kteří se do akce zapojili a připravili pro všechny přítomné dámy dárky nebo pohoštění: YVES ROCHER Česká republika zastoupená prodejnami v IGY a Géčko České Budějovice v čele se Simonou Vinklerovou, Víno Hruška Blatnička zastoupená Vinotékou v Českých Budějovicích, Original Afrika, Family Market a Svachovka, kterou bude prezentovat její úžasná kuchyně Hostince Glokner!

Detaily

Tréninky zdarma pro nové adeptky na golf v čase 8:30, 10:00 a 13:00

Zvýhodněné green fee pro hráčky ve výši 400 Kč vč. oběda v hostinci Glokner

Yves Rocher - poradenství, líčení, kosmetika, dárky pro každou ženu - v čase 10:00 - 17:00 - prostory golfové klubovny

káva od Original Afrika se sladkým dezertem z nabídky Family Market, sklenka vína od Víno Hruška Vinotéka České Budějovice

Nová přátelství, nové kamarádky na golf

Další akce