×

1. ročník Svach´s Old well whisky

Říjen
13

U příležitosti uvedení nové české whisky Svach´s Old well na trh vás všechny srdečně zveme na golfový turnaj Svach´s Old well whisky jehož vítěz na rány obdrží z limitované edice pro daný rok 0,5l lahev whisky do své soukromé sbírky.

Jak víte z našich průběžných zpráv za poslední 3 roky, whisky zraje v sudech ve sklepení v těsné blízkosti našeho golfového hřiště a kam až historie sahá – spojení GOLF & WHISKY vždycky fungovalo! Díky spolupráci pivovaru Glokner za greenem dvojky s destilérkou SVACH vznikl jedinečný produkt, který bude možné od letošního podzimu konečně zakoupit v nádherných designových lahvích a v několika edicích, které budeme postupně představovat! Podrobné informace ke svachovské whisce můžete sledovat na stránkách www.oldwellwhisky.com nebo na stránce www.svachovka.cz

Občerstvení se ponese v duchu skotských tradic – skotská rybí polévka cullen skin a jako druhé budeme servírovat fish & chips. U registrace do turnaje dostane každý originální skleničku s logem whisky a také každý ochutná naši 3letou whisku.
Kapacita turnaje je 48 hráčů a hráček!

PŘIHLÁŠENÍ DO TURNAJE NA TOMTO ODKAZE – ZDE

Detaily

Na úpravu HCP s postupným startem z jamky 1

zvýhodněné green fee, startovné vč. skotského menu po hře - polévka cullen skin, fisch & chips

Galerie

Další akce