×

SVACHOVKA DOMŮ – ROZVOZ DOMŮ

Duben
07

Protože je resort Svachovka z důvodu nařízení Vlády ČR a posléze MZČR o nouzovém stavu už od 13.března uzavřená, rozhodli jsme se touto cestou jim pomoci s prodejem skvělých výrobků z řemeslných dílen, které naše golfové hřiště obklopuje!

Jak jste už možná zaznamenali, rodina Vaška a Lenky Cvachových se svými týmy rozjeli ROZVOZ SVÝCH VÝROBKŮ AŽ K VÁM DOMŮ (bydlíte-li v dojezdových vzdálenostech) nebo ve spolupráci se Zásilkovnou už delší dobu skvěle funguje jejich e-shop. Prodávají úplně všechno – čokolády a pralinky Duetino, pivo Glok, destiláty a likéry, Svach´s Old well whisky, velikonoční vaječný likér, vybrané jídlo z Hostince Glokner, domácí zázvorovou limonádu a spoustu dalších a dalších těch nej produktů!

A protože my už jsme otevřeli golfové hřiště, chceme vás touto cestou vybídnout k objednávce vybraných pokrmů, sladkostí a nápojů na váš stůl !

BYDLÍTE V LOKALITÁCH ČESKÝ KRUMLOV, ČESKÉ BUDĚJOVICE, KAPLICE A VELEŠÍN? 

pokud ANO můžete si objednat službu ROZVOZ DOMŮ, kterou Svachovka provozuje

  • pondělí až v pátek od 12:00  – 17:00 s garancí doručit objednávku tentýž den pokud přijde do 12,00
  • produkty si vybíráte z jejich nabídky uložené na stráce ROZVOZ DOMŮ
  • není možná kombinace s ostatními produkty v kategorii e-shop – myslete na to!
  • pokud si k nám jedete zahrát golf a chcete si vybrané produkty odvézt po hře domů, objednejte si je přes stránku Rozvoz domů a v poznámce určené kolegům ze Svachovky napište, že si to vyzvednete osobně a také jim tam napište čas kdy dohrajete 18 jamek

pokud VE VÝŠE UVEDENÝCH LOKALITÁCH NEBYDLÍTE, ale svachovské produkty stejně jako my zbožňujete

můžete si objednat výrobky přes E-SHOP SVACHOVKA DOMŮ

  • vaše vyplněná objednávka přes internet bude zabalená, oceněná a s malým poštovným odeslaná prostřednictvím partnera Zásilkovna.cz na vaši nejbližší pobočku
  • do balíčku vám budou zabalené produkty prodávané pouze přes e-shop – není možná kombinace s nabídkou Rozvoz domů – děkujeme za pochopení!

Děkujeme vám i jménem celého týmu Svachovka za podporu a už se moc těšíme, až všechna omezení skončí a my vás budeme osobně potkávat i v Hostinci Glokner, v lázních, na masážích  nebo při předávání klíčů od hotelových pokojů!

Ale nebojte se, ROZVOZ DOMŮ a E-SHOP nejsou dočasnou službou, budou tady s námi určitě velmi dlouho a my pevně věříme, že budou také vámi hojně využívané!

Další akce