×

Prezidentský pohár – 2. ročník

Duben
23

Srdečně zveme všechny naše členy a členky klubu, všechny naše přátelé z jiných klubů, prostě každého, kdo má rád naši svachovskou atmosféru a skvěle připravené hřiště na 2. ročník turnaje PREZIDENTSKÝ POHÁR!

Ve spolupráci se Svachovkou – jejich Hostincem Glokner – je pro vás opět připravená svačina do altánu a po hře bufet servírovaný v salonku hostince.

I v tomto turnaji budou připravené krásné ceny, vouchery od partnerských hřišť, produkty z naší Svachovky, a hlavně skvělá nálada ve flightech i v salonku po hře!

Turnaj budeme hrát na 12 jamek – jamky 1, 3 – 13 – na úpravu HCP.

Složení vašeho  vysněného flight, ve kterém chcete v neděli hrát, si prosím nezapomeňte včas nahlásit emailem na recepce@golfck.cz.

A předem vám děkujeme, že se přihlásíte včas a nenecháte přihlášky až na páteční odpoledne! Startovní listinu chystat nebudeme, je canon start, prosíme pouze o vaši dochvilnost!

LINK NA PŘIHLÁŠENÍ DO TURNAJE –

 

Detaily

Sraz hráčů a hráček turnaje proběhne v golfové klubovně - prosíme o vaši dochvilnost abychom mohli nejpozději v 9,30 zahájit turnaj a rozdat vám score karty

Canon start z vybraných jamek bude v 10,00 hod - jsou povolené buginy! Jenom si je musíte včas rezervovat, aby pro vás a váš doprovod byly připravené!

Další akce