×

KRUMLOVSKÝ Skokan

Květen
23

Srdečně zveme všechny naše členy a členky klubu, všechny naše přátelé z jiných klubů, prostě každého, kdo má rád naši svachovskou atmosféru a skvěle připravené hřiště!

Připravené skleněné trofeje Krumlovského skokana si v neděli 23.5.21 odnesou tito hráči a tyto hráčky:

v kat. do 16ti let – Ema Nebuželská

v kat. 17 až 29 let – Tomáš Mathé

v kat. 30 až 44 let – jméno bude doplněno

v kat. 45 let a více – Jaroslav Košan

Ještě jednou teď dopředu gratulujeme a osobní blahopřání i potlesk všichni přidáme předposlední květnovou neděli.

Ve spolupráci se Svachovkou – jejich Hostincem Glokner – je pro vás opět připravená svačina do altánu a po hře bufet servírovaný v salonku hostince.

I v tomto turnaji budou připravené krásné ceny, vouchery od partnerských hřišť, produkty z naší Svachovky, a hlavně skvělá nálada ve flightech i v salonku po hře!

Složení vašeho  vysněného flight, ve kterém chcete v neděli hrát, si prosím nezapomeňte včas nahlásit emailem na recepce@golfck.cz.

A předem vám děkujeme, že se přihlásíte včas a nenecháte přihlášky až na páteční odpoledne! Startovní listinu chystat nebudeme, je canon start, prosíme pouze o vaši dochvilnost!

LINK NA PŘIHLÁŠENÍ DO TURNAJE – ZDE

 

Detaily

Sraz hráčů a hráček turnaje proběhne v golfové klubovně - prosíme o vaši dochvilnost abychom mohli nejpozději v 9,30 zahájit turnaj a rozdat vám score karty

Canon start z vybraných jamek bude v 10,00 hod - jsou povolené buginy! Jenom si je musíte včas rezervovat, aby pro vás a váš doprovod byly připravené!

Další akce