×

KRUMLOVSKÝ Skokan

Duben
19

Srdečně zveme všechny naše členy a členky klubu, všechny naše přátelé z jiných klubů, prostě každého, kdo má rád naši svachovskou atmosféru a vynikající občerstvení servírované v altánku u jamek 1/11 a po hře.

Krumlovský Skokan je naším oficiálním zahajovacím turnajem sezóny,po jehož skončení vždy vyhlašujeme vedle vítězů vyhlášených kategorií, také nejlepší hráče právě uplynulé sezóny, tj. za rok 2019.

Připravené skleněné trofeje Krumlovského skokana si v neděli 19. dubna odnesou tito hráči a tyto hráčky:

v kat. do 16ti let – slečna Melanie Stindl

v kat. 17 až 29 let – Jonáš Navrátil

v kat. 30 až 44 let – Lenka Pešlová

v kat. 45 let a více – Karel Kříž

Ještě jednou teď dopředu gratulujeme a osobní blahopřání i potlesk všichni přidáme víkend po velikonocích.

Ve spolupráci se Svachovkou – jejich Hostincem Glokner – je pro vás opět připravená svačina do altánu a po hře bufet servírovaný v salonku hostince.

V altánku u jamky 1 a 11 nebudeme na připravené nápoje chystat plastové kelímky! Pokud si přinesete vlastní hrníčky na vodu a horký čaj – díky za to! Na pivo vám připravíme sklo, které pro vás budeme pravidelně v průběhu turnaje umývat! Do bagu ráno na recepci dostanete 1 Nutrend vodu 0,75l, a to bude jediný plast, který od nás v tomto turnaji uvidíte! Děkujeme, že chápete, že pet kelímek je už u nás na resortu minulostí! A těšíme se, že už  nám po hřišti nebude lítat plast a okolí altánku u 1/11 bude čisté!

I v tomto turnaji budou připravené krásné ceny, vouchery od partnerských hřišť, produkty z naší Svachovky, a hlavně skvělá nálada ve flightech i v salonku po hře!

Složení vašeho  vysněného flight, ve kterém chcete v neděli hrát, si prosím nezapomeňte včas nahlásit emailem na recepce@golfck.cz.

A předem vám děkujeme, že se přihlásíte včas a nenecháte přihlášky až na sobotní odpoledne! Startovní listinu chystat nebudeme, je canon start, prosíme pouze o vaši dochvilnost!

LINK NA PŘIHLÁŠENÍ DO TURNAJE: ZDE

 

Detaily

Sraz hráčů a hráček turnaje proběhne v golfové klubovně - prosíme o vaši dochvilnost abychom mohli nejpozději v 9,30 zahájit turnaj a rozdat vám score karty

Canon start z vybraných jamek bude v 10,00 hod - jsou povolené buginy! Jenom si je musíte včas rezervovat, aby pro vás a váš doprovod byly připravené!

Nezapomeňte si doma nachystat vhodný hrníček na servírované (rozlévané) nápoje v našem altánku - bude připravená pramenitá voda s ovocem a bylinkami, horký čaj a pivo (na ten vám Pivovar Glokner připraví sklo)

Další akce