×

JUNIOR GOLF Cup 9 jamek

Září
22

Srdečně tímto zveme všechny děti i mládež, kteří si chtějí ve společnosti svých kamarádů a kamarádek zahrát soutěžně 9 jamek na našem hřišti.

Pozvaní jsou i rodiče těch nejmladších, kteří budou mít připravenou krásnou caddy vestu a společně s námi vytvoří báječnou golfovou atmosféru.

Turnaj je již vypsán na federačním serveru, kdo z dětí a mládeže nemá přidělený hendikep a klubové číslo, prosíme rodiče aby své ratolesti přihlásili rovnou na naší golfové recepci – online přihlášení

Pozvánku na akci přikládáme společně s celým programem, o vaše děti se zase moc rádi postaráme a spoustu dobrůtek v golfové klubovně připravíme.

Turnaj startuje v 11 hodin, předpokládané ukončení a předání pohárů pro vítěze jednotlivých kategorií bude v 15,30 na terase naší klubovny.

Děkujeme tímto všem partnerům akce a těšíme se na všechny přihlášení šikovné holky a kluky

 

 

 

Detaily

Do turnaje se mohou přihlásit junioři s přiděleným hendikepem a také začínající, kteří však mají golfové dovednosti a zvládnout odehrát celých 9 jamek - pro mladší děti jsou připravené kratší odpaliště

Při registraci do turnaje připravíme drobné občerstvení, po hře čeká na všechny děti a juniory pizza, ovoce, nápoje a zmrzlina

Vyhlášení proběhne v cca 16,00 na letní terase golfové klubovny nebo v případě nepřízně počasí v klubovně

Děkujeme rodičům nejmladších hráčů a hráček, že se turnaje zúčastní také coby caddy a budou všem dětem ve flightu perfektním parťákem na hřišti!

Galerie

Další akce