×

Jihočeský rybí turnaj – DOČASNĚ ZRUŠENO

Duben
04

EDIT K DATU 13.3.2020

Vážení hráči a vážené hráčky, v souvislosti s vyhlášením nouzového stavu Vládou ČR platného aktuálně na 30 dní, ve kterém se mimo jiné zakazují akce nad 30 osob celkem (vč. započtení personálu v dané lokalitě), je naplánovaný Jihočeský rybí turnaj na 4.dubna zrušen. O náhradním termínu rozhodneme v okamžiku, kdy toto nařízení nebude platit. Protože ale nevíme, zda k tomu dojde po 30 dnech, pro turnaj jsme zatím nestanovili náhradní termín. Moc nás to mrzí, ale víme, že to pochopíte a přijedete si k nám zahrát, i když to nebude oficiální turnaj. Individuální golfová hra zůstává nepřerušená a my se na vás od pátku 20.3. budeme těšit. Na našich webových stránkách najdete další informace.
Turnaj Krumlovský Skokan naplánovaný na neděli 19. dubna zůstává beze změny a my pevně věříme, že se i uskuteční!
Buďme všichni opatrní a věřme společně na základě všech dat, že podniknuté kroky jsou správné a letošní rok si užijeme všechny aktivity, které jsme si naplánovali!

 

PROGRAM AKCE:

Už popáté vás srdečně zveme na náš golfový turnaj s několika novinkami na hřišti a skvělou gastronomii v podání týmu kuchařů Hostince Glokner. Sami jsme napnutí co řeknete na úpravy jamek 7, 11 a 12 a těšíme se společně s vámi na první birdie sezóny 2020.

Ve spolupráci se Svachovkou – jejich Hostincem Glokner –  vás i letošní ročník čeká spousta vynikajících pokrmů! V altánku u jamky 1 a 11 – letos nově – nebudeme na připravené nápoje používat plastové kelímky! Pokud si přinesete vlastní hrníčky na vodu a horký čaj – díky za to! Na pivo vám připravíme sklo, které pro vás budeme pravidelně v průběhu turnaje umývat! Do bagu ráno na recepci dostanete 1 Nutrend vodu 0,75l, a to bude jediný plast, který od nás v tomto turnaji uvidíte! Děkujeme, že chápete, že pet kelímek je už u nás na resortu minulostí! A těšíme se, že už  nám po hřišti nebude lítat plast a okolí altánku u 1/11 bude čisté!

Na co se letos můžete těšit:

Svačina na jamku:

Pivo Glok světlý ležák a nízko alkoholové – čepováno do připraveného skla

Voda v barelu s mátou a citrony/ Horký černý čaj – pro vlastní nádoby

Tuňáková pomazánka s domácí majonézou

Krájená čerstvá zelenina

Pečivo 3 druhy

Oběd po hře – salonek v zadní části hostince Glokner – servírováno:

Amuse bouche ( uvítací jednohubka ): Ceviche z kapra s koriandrem a limetkovou šťávou s toastem

Polévka: Polévka s uzenou treskou, pórkem, smetanou a bramborami

Hlavní chod: Pečený celý pstruh s bylinkovým máslem, zeleninovým ratatouille, šafránovou espumou a šťouchanými bramborami s jarní cibulkou

Dezert: Pěna z bílé čokolády s malinami

 

Opět budou připravené krásné ceny, vouchery od partnerských hřišť, produkty z naší Svachovky, a hlavně skvělá nálada ve flightech i v salonku po hře!

Složení vašeho  vysněného flight, ve kterém chcete v sobotu hrát, si prosím nezapomeňte včas nahlásit emailem na recepce@golfck.cz.

Díky za včasné přihlášky, abychom věděli kolik rybích menu máme na první dubnovou sobotu připravit!

A užijte si skvělý start nové golfové sezóny!

LINK NA PŘIHLÁŠENÍ DO TURNAJE:

 

Detaily

Sraz hráčů a hráček turnaje proběhne v golfové klubovně - prosíme o vaši dochvilnost abychom mohli nejpozději v 9,30 zahájit turnaj a rozdat vám score karty

Canon start z vybraných jamek bude v 10,00 hod - jsou povolené buginy! Jenom si je musíte včas rezervovat, aby pro vás a váš doprovod byly připravené!

Nezapomeňte si doma nachystat vhodný hrníček na servírované (rozlévané) nápoje v našem altánku - bude připravená pramenitá voda s ovocem a bylinkami, horký čaj a pivo (na ten vám Pivovar Glokner připraví sklo)

Další akce