×

Svatomartinská husička – texásek dvojic

Listopad
13

Tým Hostince Glokner umí skvěle připravit Svatomartinské menu. A když k tomu náš golfový tým skvěle připraví hřiště, je jasné, že druhý listopadový víkend lze prožít ve společnosti krásných golfových ran, těch nejlepších kamarádů a u stolu s vybranými lahůdkami.

Po vyzkoušení kombinace – sobota texas dvojic, v neděli individuální turnaj na úpravu HCP (pouze zlepšování), jsme i letos připravili o víkendu 13. a 14.listopadu stejnou kombinaci.

Co vám chceme nabídnout:

  • green fee pro platící hráče ve výši 500 Kč/ osobu

Svatomartinské menu připravené týmem Hostince Glokner:

  • před turnajem – hlavní sál Hostince Glokner – polévka krémový husí kaldoun s drůbky, zeleninou, hráškem a nudlemi a přípitek – svatomartinské víno.
  • po golfovém turnaji – tj po dohrání všech 18ti jamek (snad počasí dovolí):
  • předkrm: jemná paštika z husích jater marinovaných v portském víně a cognacu s brusinkami, okurkami Cornichons a opečenými toasty. Hlavní chod: pozvolna konfitované husí stehno (400 gr) s bramborovými a kynutými knedlíky a červeným zelím na jablkách, badyánu a svatomartinském víně. Dezert: svatomartinský řez plněný tvarohem a meruňkami.

PŘIHLÁŠENÍ DO TURNAJE NA TOMTO ODKAZE  – bude doplněno

Všechny vás srdečně zveme a zároveň tímto lákáme i nové dvojice, kteří si u nás tento turnaj ještě nezahráli. Pokud si chcete všeho vychutnat do sytosti, doporučujeme vám včas udělat si rezervaci na ubytování v resortu Svachovka, který je uprostřed našeho golfového hřiště – email na rezervační oddělení: rezervace@svachovka.cz

Děkujeme také za nahlášení nehrajícího doprovodu, který si zaplatí pohoštění stejné jako mají hráči a budou si společně s vámi užívat soboty plné mňamek

 

 

 

 

Detaily

Sraz hráčů v hlavním sále resortu u Pivovaru Glokner nejpozději v 9,00 hod

zvýhodněné green fee, bohaté Svatomartinské menu vč Svatomartinského vína

Galerie

Další akce