×

Narozeninový turnaj

Září
02

Srdečně zveme všechny členky klubu, členy klubu i rodinné přátelé, obchodní partnery i naše přátelé na malou oslavu 10ti let hry na všech 18ti jamkách neb skoro na den přesně 1.9.2008 jsme otevřeli i druhou devítku a zařadili se tak po bok ostatních 18ti jamkových hřišť.

Novým hlavním partnerem hřiště se stává společnost Family Market, která zajistí občerstvení před hrou v klubovně a připraví bohaté dárky do tomboly abyste mohli i doma ochutnat jejich produkty a třeba se stejně jako my stanete jejich spokojenými klienty.

Připravili jsme vložené soutěže Nearest to pin a Longest drive, zvlášť pro ženy a zvlášť pro muže – nejpřesnější z přesných oceníme věcnými cenami s logem Family Market. Vyhlašovat vítěze kategorie netto nebudeme, o to více cen připravíme do tomboly abyste mohli i doma vzpomínat na narozeninovou oslavu.

Jak bývá naším pravidlem na klubových turnajích, pro platící hráče připravíme zvýhodněné green fee (výsledky z tohoto turnaje budou zařazené do výsledků Krumlovského Eklektika)

Všechny informace již najdete vypsané turnaji na ČGF s on-line přihlášením ZDE

 

 

Detaily

Slavíme 10 let hry na všech 18ti jamkách a budeme oslavovat rádi s vámi!

Připravené pohoštění v golfové klubovně, malá svačina do bagu a velký oběd po hře a spousta dárků od Family Market v bohaté tombole

Startovné vč. občerstvení 500 Kč + pro platící hráče zvýhodněné green fee - 500 Kč nebo 600 Kč - viz. informace na ČGF

2x Nearest to pin na jamkách 2 a 6 zvlášť pro muže a ženy 2x Longest drive na jamkách 5 a 15 zvlášť pro muže a ženy POZOR - zahrajete-li HOLE-IN-ONE kdekoliv na hřišti, získáte od Family Market mix produktů v hodnotě 6000 Kč

Další akce