Something special

V průběhu celé golfové sezóny 2018 máme v nabídce také zvýhodněné BALÍČKY vztahující se k danému ročnímu období nebo akcím na našem resortu. Proto doporučujeme ještě sledovat stránku.

Na základě vyplnění naší předobjednávky vás budeme obratem kontaktovat a domluvíme podrobnosti týkající se vašeho golfového pobytu u nás. Pokud preferujete komunikaci pouze emailem, prosím uveďte to do poznámky.

Golf packages

Představujeme vám naše partnery – ubytovací zařízení, které jsme pro vás vybrali v nejbližším okolí nejenom našeho golfového hřiště, ale také ostatních partnerských hřišť.  Při ubytování u těchto partnerů platíte na našem golfovém hřišti zvýhodněné green fee.

Standardní sleva pro golfisty ubytované u našich partnerů ze základní ceny činí 20%. Pro seniory a děti platí výhodnější ceny, a proto se v ojedinělých případech vyplatí rezervace ubytování zvlášť bez objednání golfového balíčku.

Golf & Beer spa

Beer bath takes place in a special room – day spa Village golf hotel, which is located in the middle of the golf course. Moreover, there are 2 baths and rest. Baths are filled with special beer spa bath, which consists of brew our beer, brewer’s yeast and other ingredients. The temperature is set at 360C.

Training

Jste úplný začátečnák a chtěl byste se naučit hrát ? U nás to není problém, stačí se kouknout co by Vám vyhovovalo a můžeme jít na to. Kompletní nabídka tréniku pro začátečníky.

Chtěli byste se naučit hrát jako profesionálové a chce se o nich také učit? Pak jsou kurzy pro golfisty pro Vás to pravé.

Každé úterý vždy v 10 hodin dopoledne začínají otevřené golfové lekce pro všechny hráčky-golfistky (pánům tentokráte vstup nedovolen). Více o akci.

Když nejsou ideální podmínky na hru venku (hřiště jsou pod sněhem a/nebo jsou námrazy), na nejbližší otevřené hřiště to máte daleko, můžete trénovat v teple v Indoor centrech, kterých je v Českých Budějovicích hned několik. Chci hrát v zimě.

Naším cílem je informovat všechny rodiče, prarodiče, tety i strýce o možnosti přihlásit vaše děti do vyhlášených golfových tréninků, ve kterých si mohou ve společnosti ostatních dětí vyzkoušet golf, zasoutěžit si i získat nové kamarády. Více o dětském golfu.