Staňte se členem našeho golfového klubu a vyberte si u nás připravené bonusy a výhody, které pro naši členskou základnu připravujeme.

Nevíte jaký typ členství pro vás bude nejvýhodnější? – Podívejte se na podmínky členství a pak vyplňte přihlášku do našeho klubu – vše další už obstaráme my. Obratem vám přijde email s dalšími informacemi a pokyny k platbě.

I v 19. golfové sezóně máme připravené různé typy členství  – každé z nich obsahuje sadu výhod a některé se samozřejmě prolínají všemi typy. Snažili jsme se je vytvořit tak abychom uspokojili jak rekreační hráče tak opravdové sportovce.

 

Pro rok 2024 je platný tento CENÍK ČLENSTVÍ

Členem Golf Clubu Český Krumlov se může stát každá fyzická nebo právnická osoba, která splní následující podmínky členství, vyplní a podá písemnou přihlášku.

Dovolte nám představit Mistry a Mistryně klubu za právě skončený rok i všechny roky předešlé:

Každý rok, vždy k 31.10. vyhodnocujeme úspěšnou turnajovou sezónu našich členů a udělujeme hráčům, kteří ve vyhlášených věkových kategoriích nejvíce sníží svůj hrací hendikep, titul Krumlovský Skokan. Na jejich počest také vždy na začátku další sezóny pořádáme golfový turnaj, kde ocenění hráči převezmou připravenou skleněnou trofej. Seznam oceněných najdete na Krumlovský Skokan.

Partnerská hřiště

Děkujeme všem golfovým klubům za nabídnutou spolupráci! Výhody u partnerů je možné čerpat na základě předložení elektronické klubové karty – ne všechna golfová hřiště používají  jednotný odbavovací systém, a proto mějte na paměti, že chcete-li získat výhodnější cenu, musíte mít u sebe telefon s aplikací, která zobrazuje elektronickou členskou kartu.

Aktuality

JUNIOR TRÉNINKY A LETNÍ KEMPY – sezóna 2024

JUNIOR TRÉNINKY A LETNÍ KEMPY – sezóna 2024

Před zahájením 19.golfové sezóny přinášíme všem rodičům, prarodičům i ostatním rodinným příslušníkům našich nejmladších golfistů přehled připravených akcí na letošní…

Členské příspěvky pro rok 2024

Členské příspěvky pro rok 2024

Vážení přátelé, vážené členky a členové klubu, - rádi bychom vám představili jednotlivé typy členství pro rok 2024, které jsou…