Akční nabídky

V průběhu celé golfové sezóny máme v nabídce také zvýhodněné balíčky vztahující se k danému ročnímu období nebo akcím na našem resortu. Už dnes si můžete objednat balíček s hrou na našem krumlovském hřišti a na partnerských hřištích v Rakousku, už máme připravené podzimní zabíjačkové turnaje – viz Zobrazit nabídky

Na základě vyplnění naší předobjednávky vás budeme obratem kontaktovat a domluvíme podrobnosti týkající se vašeho přání

Golfové balíčky se Svachovkou

Představujeme vám golfové balíčky na sezónu 2023, které platí od 22.3. do 31.10.24. Ubytování pro vás bude zajištěné v resortu Svachovka, který je umístěný přímo uprostřed našeho golfového hřiště – Hotel Svachovka

Partnerské hotely

Naši partneři v oblasti ubytování – hotely, penziony a apartmány, které jsme pro vás vybrali v nejbližším okolí našeho golfového hřiště nebo na Lipně odkud se zase pohodlněji dostanete na rakouská golfová hřiště. Ubytujte se přímo u nich a získejte na našem hřišti slevu ve výši 20% ze základní ceny green fee (při předložení voucheru stvrzujícího váš pobyt u nich) – voucher si prosím vždy vyžádejte na hotelové recepci při ubytování! Sleva bude poskytnutá v hlavní sezóně, ve vedlejší sezóně platí lukrativní jednotný ceník bez dodatečných slev!

I v nové sezóně 2024 si můžete objednat zvýhodněný balíček green fee zahrnujících hru na našem hřišti a v Rakousku!

Golf & Wellness & Pivní lázně

Když uprostřed našeho golfového hřiště stojí malý rodinný pivovar Glokner (otevřený v roce 2012), můžeme vám snadno nabídnout skvělý golf a hned po golfu proceduru pivních lázní!

A když vám vedle jamky 18 postaví nádherné a hlavně prostorné wellness Paleo Spa (800 m2) s bio saunou, finskou saunou, párou, ochlazovnou s ledovou tříští, vířivkou pro 12 osob, relax zónou s výhledem na  hřiště a prostorným barem kde vám naservírují skvělé drinky z vyráběných nápojů přímo na Svachovce, je jasné, že spojení po golfu do wellnessu bude u nás platit při každé vaší návštěvě!