×

PF 2024

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem PF 2024

PF 2024

Milí přátelé, vážené členky a vážení členové našeho golfového klubu,

vážení obchodní přátelé, sousedé ze Svachovky i z blízkého okolí,

více než kdy jindy nám všem v těchto chvílích/dnech přejeme aby pro nás všechny byly letošní svátky co nejšťastnější, plné úsměvů, lásky, objetí, radostí … prostě plné pohodových hodin a dní v kruhu našich nejbližších!

Děkujeme vám všem, že naše golfové hřiště a celý resort je pro vás srdcovka! Děkujeme vám, že nás nadále podporujete, že za námi rádi a často přijedete, zahrajete si golf, na Svachovce si alespoň jedno malé pivo necháte natočit a pak od nás odjíždíte s pocitem, že jste u nás           v údolí u Vltavy strávili báječné hodiny a že to nebyl zbytečně promarněný čas!

My všichni zaměstnanci a kolegové z našeho golfového týmu vám přejeme do roku 2024 hlavně pevné zdraví,  opatrujte sebe i své blízké a užijte si nových příležitostí, které na vás v novém roce čekají a které vás budou bavit a určitě posunou dál!

Až ve vašich kalendářích otočíte na 12.týden roku 24 a na hodinkách, telefonech, v počítačích nebo v diařích se objeví pátek 22.března, budeme rádi když tam budete mít tučně napsáno – GOLF KRUMLOV OTEVÍRÁ a vaše milé tváře se objeví už ráno ve dveřích klubovny nebo vás uslyšíme v telefonu jak si objednáváte vaši první hru 2024! Těšíme se, až skončí letošní zimní pauza a začne naše společná 19.golfová sezóna.

A pamatujte: Vše, co si dokážete představit, může být skutečné … A vše co si z celého srdce přejete se může splnit ….

 

 

 

 

 

 

%d blogerům se to líbí: