×

Breitling Super Corner – vyjímečné místo

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Breitling Super Corner – vyjímečné místo

Breitling Super Corner – vyjímečné místo

Od roku 2020 nás pojí silné partnerství s rodinnou firmou Hodinářství Bechyně, která v tomto roce otevřela svou první prodejnu Hodinářství Bechyně mimo Prahu, a to v Českých Budějovicích na adrese Kněžská 72/21. V prodejně jste si mohli a nadále můžete zakoupit hodinky značek Longines, Tudor, Breitling, Prim, Tissot a Balmain. Jsme na toto partnerství moc pyšní a ještě o něco více pyšnější jsme na nový počin našich partnerů!

Určitě jste si procházce Kněžskou okolo prodejny všimli, že v druhé části budovy probíhala velká rekonstrukce. Právě v těchto dnech přináší Hodinářství Bechyně nový zážitek ze světa hodinařiny ve vyjímečném místě –  Breitling Super Corner

Když vstoupíte do Breitling Super Corner, ocitnete se v prostoru kde je vše podřízeno vášni pro hodinky. Naleznete zde širokou paletu modelů od značky Breitling a budete mít možnost seznámit se s historií této prestižní švýcarské značky a jejím dlouholetým odkazem na letectví.

Breitling Super Corner se však neomezuje pouze na prodej hodinek. Je to místo, kde můžete prozkoumávat hodinky v celé jejich kráse. Odborný personál Hodinářství Bechyně je zde pro vás aby vám poskytl informace o jednotlivých modelech a pomohl vám vybrat ten pravý kousek, který podtrhne vaši originalitu nebo který bude nádherným dárkem pro vaše blízké nebo pro vaše obchodní partnery jako poděkování za spolupráci.

Jednou ze zvláštností Breitling Super Corner je také umělecký dotek v podobě nádherné malby (graffiti) od jihočeského streetartového umělce DOBS. Tato malba přidává do prostoru dynamiku a moderní vzhled, který ladí se špičkovým švýcarským designem.

Pro milovníky hodinek a estetiky je Breitling Super Corner skutečným rájem. Přijměte pozvání od Hodinářství Bechyně a objevte tento fascinující svět hodinek a umění, který pro vás vytvořili v Českých Budějovicích na adrese Kněžská 72/21. Otevřeno je od pondělí do pátku od 10:00 do 17:30 hodin.

Aby pro vás bylo pořízení hodinek něčím víc než jen obyčejným nákupem. Těšíme se na vaši návštěvu!

%d blogerům se to líbí: