×

Podzimní regionální kurz rozhodčích 3.třídy

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Podzimní regionální kurz rozhodčích 3.třídy

Podzimní regionální kurz rozhodčích 3.třídy

Už na začátku letošního roku vstoupila v platnost nová edice Pravidel golfu. Na rozdíl od „revoluční“ edice z roku 2019 je změn relativně minimálně, přesto je důležité, aby se s nimi všichni aktuální rozhodčí ČGF seznámili a také si obnovili licenci na další čtyři roky. Kdo nestihl vypsané jarní kurzy rozhodčích, má společně s námi šanci zúčastnit se podzimního termínu, který je vypsán na víkend 18. – 19.11.23 v našem resortu.

Na tento Regionální kurz rozhodčích se mohou aktivní rozhodčí přihlásit prostřednictvím svého golfového klubu, přes který budou následně účtovány účastnické poplatky, nebo je případně možná i individuální účast, a to přihlášením na email pana Jiřího Machky, který kurz u nás povede: jiri.machka@gmail.com

Kurzovné činí 1.000 Kč/osoba včetně vyhodnocení písemného a praktického testu a drobného občerstvení během víkendu.

A na této adrese https://testy.cgf.cz/maintest.php jsou připravené online testy aby se vám o víkendu všem zadařilo!

A poslední zpráva od nás pro vás: kurz není určen pouze aktivním rozhodčím, kteří už tuto pozici v klubech vykonávají, ale také nováčkům – rozhodčím a dále všem, kteří se chtějí zdokonalit v golfových pravidlech a kteří chtějí vědět ještě lépe jak řešit jednotlivé situace ve hře – tj. je opravdu možná individuální účast a získat licenci rozhodčího 3.třídy!
Přihlášky členů a členek našeho golfového klubu prosím zasílejte na email: recepce@golfck.cz nebo rovnou na email Jirky Machky.

%d blogerům se to líbí: