×

Jarní plány – 11. – 16.týden 2023

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Jarní plány – 11. – 16.týden 2023

Jarní plány – 11. – 16.týden 2023

Pod taktovkou jarního slunce a modré oblohy a teplot přesahujících 10st jsme si dnes užili první letošní golfový den naší 18.sezóny.  Moc nás potěšilo, že se vás u nás sešlo dneska tolik a na poslední „zimní víkend“ máme i díky předpokládaným vysokým teplotám také spoustu obsazených časů – díky!

Rádi bychom vám představili naše plány na nejbližší dny a týdny abyste věděli na co se u nás těšit a co pro vás ještě budeme na hřišti ladit:

ÚDRŽBA HŘIŠTĚ A OKOLÍ:

Příští týden v úterý  nebo ve středu (21.3. – 22.3.) prořežeme greeny a propískujeme (top-dresing) – práce by měly začínat hned ráno před vaším příchodem k nám pokud nás samozřejmě nepřibrzdí ranní námraza, neměli bychom tak omezit žádného ranního „rychlíka“, který si přijde zahrát dopoledne.

Do velikonoc dokončíme poslední úpravy na jamce 12 – zrušíme fervejový bunker vlevo u lesa, do kterého jste až na výjimky nehráli a dokončíme rozšíření spodního odpaliště na 18 s úpravou i přístupu k tomuto odpališti. Fotky finálního stavu i s popisem změn vám hned po dokončení uložíme na sociální sítě.

AKCE NA HŘIŠTI:

Na Velký pátek – 7.4. chystáme náš letošní první klubový turnaj! Zahrajeme si 18 jamek s úpravou HCP, před hrou vám v klubovně připravíme malé občerstvení – „snídani na tácek“, do bagu připravíme nápoje a po hře se sejdeme na naší klubové terase kde vyhlásíme výsledky turnaje. Start turnaje je naplánovaný na 10,30 (podle počtu hráčů půjdeme postupně z jamky 1 nebo canon startem z vybraných jamek)

Další turnaj máme naplánovaný na neděli 23.dubna – 2.ročník Prezidentského turnaje hraného na 12 jamek s úpravou HCP. Loňský 1.ročník vyhrál David Farka, který pro sebe získal nejenom věcné ceny připravené prezidentem našeho klubu – Honzou Bürgerem – ale má své jméno uvedené na putovním poháru, který zdobí naší klubovnu. Start postupný z jamky č. 1 od 11,00 hod – vyhlášení opět proběhne na naší terase. Drobné občerstvení před hrou bude připravené v klubovně, do bagu dostanete nápoj + sušenku. Od května se už u nás budou střídat komerční turnaje, turnaje připravené partnerskými kluby a samozřejmě i turnaje, které pro vás a vaše přátelé pořádáme přímo my!

Kompletní přehled našich akcí najdete na webových stránkách klubu – https://gcceskykrumlov.cz/hriste-2/ – Naše akce a samozřejmě máme i na nástěnce v klubovně!

 

PLATBY ČLENSKÝCH PŘÍSPĚVKŮ:

Rádi bychom touto cestou poděkovali všem našim členům a členkám klubu, kteří již uhradili letošní členské příspěvky. A to na bankovní účet spolku 214704521/0300 pod svým členským číslem nebo hotově na naší golfové recepci. Pokud členství ještě zaplacené nemáte, v elektronické členské kartičce nemáte vaše členství aktivní a tím pádem se na vás zatím nevztahují vyjednané ceny na našem hřišti, ale i na partnerských hřištích. Zároveň vám nefunguje přihlašování do golfových turnajů, a to nejenom těch našich krumlovských, ale všech, které se již hrají / nebo budou hrát, na dalších hřištích.

V našem golfovém klubu automaticky ukončujeme členství všem k 31.12. a znovu obnovujeme až po připsání členských příspěvků na další golfovou sezónu. Pokud se potřebujete poradit jaký typ členství si pro sebe zakoupit nebo budete chtít členství koupit jako dárek moc rádi vám poradíme na naší recepci – osobně nebo i telefonicky na čísle 606754570.

 

PROVOZ SVACHOVKY – hostinec, recepce hotelu s malým obchodem, ubytování a wellness PaleoSpa – březen:

Naši sousedé ze Svachovky mají upravenou otevírací dobu všech svých provozoven. Každý den je otevřená firemní prodejna v Chabičovicích – PO-PÁ  10:00 – 18:00, víkendy 09:00 – 18:00). Do konce března je od pondělí do středy je přímo na Svachovce vše zavřené! ČT – NE je otevřené wellness + hostinec Glokner, od pátku do neděle je otevřený celý resort včetně hotelu a recepce na hotelu. Všechny informace k otevírací době i jejich aktualitách najdete na SVACHOVKA

Velikonoční svátky letos vychází na termín 7.dubna až 10.dubna. Určitě se můžete po celé svátky těšit na vyhlášené svachovské velikonoční speciality v menu a Pivovar Glokner opět uvařil zelené pivo, které půjde na čep v Hostinci Glokner už příští víkend! (24.3.)

 

Naše letošní golfová sezóna bude trvat 8 měsíců a 8 dní – od 17.3. – 26.11. uběhne přesně 253 dní. Pojďme si je společně na našem hřišti a v celém resortu užít na maximum!

I letos se budeme snažit zpříjemnit vám váš pobyt u nás – je jedno jak bude dlouhý – ale budeme moc rádi když od nás budete odjíždět spokojení a s úsměvem na tváři a s pocitem skvěle prožitého sportovního dne!

Opatrujte se, ať se vám daří v pracovním i osobním životě a brzy znovu na viděnou!

 

%d blogerům se to líbí: