×

PF 2023

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem PF 2023

PF 2023

Vážení přátelé,  vážené členky klubu, vážení členové, vážení obchodní partneři, milí sousedé ze Svachovky,

rádi bychom vám touto cestou jménem celého našeho týmu poděkovali za vaše letošní návštěvy, za vaše hry, za vaši podporu i hodnocení, které jsme od vás dostávali. Děkujeme vám, že jste naší součástí a že se k nám často vracíte!

Přejeme vám z celého srdce krásné vánoční a novoroční svátky a do roku 2023 nám všem přejeme pevné zdraví, spokojenost, lásku, štěstí, hodně opravdových přátel okolo sebe a při golfových hrách u nás i na dalších hřištích spoustu správných odskoků, správně přečtených patů a minimum ztracených míčků.
Ať se vám splní vaše plány i přání! Těšíme se na náš společný rok 2023 na naši 18.golfovou sezónu

Tým Golf Český Krumlov

%d blogerům se to líbí: