×

17. sezóna jde do finále

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 17. sezóna jde do finále

17. sezóna jde do finále

JAKÝ BUDE NÁŠ 17.GOLFOVÝ PODZIM, NA JAKÉ AKCE BYCHOM VÁS RÁDI POZVALI?

Maximálně 12 týdnů letošní sezóny nás na našem hřišti ještě čeká, letos končíme 27.11. a nová sezóna nám začne ne dříve než 17.března. Podzimní část bude znovu bohatá  na spoustu akcí, které vám dneska v detailním přehledu představíme a rádi vás k nám opět pozveme:

  1. GOLFOVÉ TURNAJE

ZÁŘÍ:

Mistrovství klubu – víkend 17. – 18.9. s vyhlášením nejlepších hráčů a hráček na rány, ale také oceníme 3 nejúspěšnější v počtu netto bodů za víkendová kola, připravíme bohaté pohoštění a celý víkend si prostě všichni dohromady náramně užijeme

Petr Suchan a jeho Hezká hra tour opět po delší pauze zavítá na náš resort o víkendu 24.9. – 25.9. Do jeho turnajů se může přihlásit úplně každý, jsou to open turnaje, není nutné hrát celou šňůru s hlavičkou HH. V sobotu 24.9. spolupořádáme turnaj na hřišti Sterngartl, v neděli se hraje na našem domácím hřišti v Krumlově – turnaje jsou již vypsané na serveru ČGF, určitě se přihlaste a s hráči i hráčkami HH si přijeďte zasoutěžit o krásné ceny!

Václava oslavíme 28.9. finálovým turnajem Krumlovská 12 by Pivovar Glokner. Jsou připravené 2 hlavní kategorie o věcné ceny připravené Svachovkou – turnaj je tak otevřený opět všem, kteří si chtějí zahrát soutěžních 12 jamek na úpravu HCP. Vyhlášení tour proběhne v klubovně na terase v pozdně odpoledních hodinách.

ŘÍJEN:

4.ročník Svach´s Old well whisky letos spojený s ochutnávkou vybraných whisky zrajících ve sklepeních Svachovky – v sobotu 1.10. od 10,00. Speciální edice whisky vyhrají nejlepší brutto a netto, výjimečných cen se dočkají i ostatní, kteří se umístí na nejvyšších příčkách. My věříme, že letošní počet přihlášených opět překoná loňský ročník! Po turnaji bude připravené speciální menu v hostinci Glokner

TEXAS SCRAMBLE DVOJIC – zabíjačkové menu – soboty 8.10., 15.10. a 22.10. – už je téměř plno, v každém termínu zbývá opravdu jenom pár volných míst, tak pokud si chcete tento gurmánský turnaj zahrát, přihlaste se co nejdříve. Řezník Jarda se svými pomocníky opět připraví luxusní vepřové menu, my se postaráme o perfektní podmínky na hřišti a pro nejlepší dvojice připravíme krásné věcné ceny.

LISTOPAD:

Na svatomartinském menu připraveném týmem z hostince Glokner si pochutnáme buď v sobotu 12.11. nebo v neděli 13.11. a/nebo klidně po oba dva dny, pokud se přihlásíte společně se svými parťáky či parťačkami na oba vypsané termíny.

Závěrečný turnaj 3 HOLE včetně obdarování každého kdo si přijde zahrát (neboť také každý kdo je příhlášený, dárek přinese) si užijeme opět 17.11. – zahrajeme si soutěžních 12 jamek a pak společně zakončíme 17.turnajovou sezónu.

 

  1. NABÍDKA RAKOUSKÝCH PŘÍHRANIČNÍCH HŘIŠŤ

Nádherné podzimní barvy můžete letos obdivovat i na rakouských hřištích z druhé strany šumavských hor. Rekapitulujeme letošní stále platné akce na hru na našich partnerských rakouských hřištích:

GOLFPARK Böhmerwald – 42€/18 jamek – rezervaci si děláte sami, při platbě na recepci musíte předložit elektronickou členskou kartičku

STERNGARTL Bad Leonfelden – 950 Kč/18 jamek – rezervaci vám zajistíme my na krumlovské recepci, obdržíte od nás voucher se jmény všech hráčů do flightu a teetime, platba hotově či platební kartou

ST OSWALD Freistadt – 2 250 Kč/2x 18 jamek + 1x e-cart nebo 3750 Kč/4 fee + 2x e-cart – rezervaci opět zajišťujeme my v Krumlově, obdržíte od nás voucher se jmény všech vašich spoluhráčů a závaznou rezervaci teetime, platbě hotově či platební kartou

Všechny 3 partnerské hřiště jsou v dosahu našeho krumlovského do hodiny cesty autem a připomínáme také, že většinou golf se na těchto hřištích hraje do konce října – mají přeci jenom podstatně vyšší nadmořskou výšku než my a dříve tam dorazí zimní podmínky.

 

  1. UZAVŘENÍ HŘIŠTĚ Z DŮVODU KONÁNÍ CELODENNÍCH FIREMNÍCH AKCÍ

V sobotu 10.září a v pátek 30.září bude hřiště z důvodu firemních golfových turnajů uzavřené – od rána až do večerních hodin – děkujeme za pochopení! V pondělí 10. a v úterý 11. října spolupořádáme Pohár regionů seniorských družstev mužů a žen z celé ČR a tím pádem už také nebudou k dispozici žádné volné časy pro hru.

 

  1. ČLENSTVÍ 2023 – NOVÉ CENY, AKCE NA ZAKOUPENÉ ČLENSTVÍ JIŽ OD 1.9. A DALŠÍ POZNÁMKY 

Na našich webových stránkách jsme aktualizovali ceník členství pro nadcházející – 18.golfovou sezónu, kterou plánujeme otevřít v pátek 17.března (budou-li příznivé klimatické podmínky). Celý přehled najdete na https://gcceskykrumlov.cz/golfovy-klub/ – odkaz Ceny členství, pokud by odkaz nefungoval, dejte nám obratem zprávu na náš telefon 606754570.

Stejně  jako v předcházejících letech, i letos platí, že členství si už  můžete zakoupit od letošního září a bude vám platit až do konce roku 2023 s tím, že bonusové dárky k vybraným typům členství se budou aktivovat od března 23. Do konce letošní sezóny stále zbývají více než 2 měsíce, jsou to pro nové členy bonusové měsíce, které dostanou „zdarma“ k vybranému typu členství.

Už dneska vám  můžeme potvrdit, že příští sezónu budeme mít opět připravené spolupráce s rakouskými resorty – např. hra zdarma v květnu a v září, chceme pro vás domluvit znovu co nejlepší ceny na hřišti Sterngartl a věříme, že i nám blízký St Oswald pro nás bude  mít opět zajímavé ceny.

A závěrem – jak jsme na naší členské schůzi na jaře letošního roku avizovali, jsme nuceni přistoupit  ke zvýšení cen za jednotlivé typy členství a úpravu ceny za green fee pro základní roční členství a i za fee pro váš doprovod na hřišti (u členství Klubové a Řádné).  Nechceme jít cestou omezování kvality naší práce na hřišti (kvantita a kvalita sečení), pískování greenů, nechceme hrát mezi pampeliškami a jetelem … chceme pro vás nadále hřiště i ostatní tréninkové plochy připravovat v co nejvyšší kvalitě. Ceny za PHM, hnojiva, materiál a další vyletěli tak nahoru, že bez úpravy cen za členství bychom už tady klidně napřesrok hrát nemuseli protože nám nevyjdou nutné finance na provoz hřiště a recepce (že nebudeme v zisku, to je nám už jasné, ale zároveň víme, že ztrátu musíme minimalizovat co to půjde).

Děkujeme tímto předem všem našim členkám a členům klubu, kteří si členství pro rok 2023 znovu obnoví i za nové ceny a že nám budete nadále všichni nakloněni. A těšíme se už teď na nové přihlášky vašich přátel, kteří budou za námi na krumlovské hřiště a resort Svachovka jezdit s vámi protože jste je už přemluvili nebo je teprve přemluvíte k členství u nás!

Všem závěrem přejeme co nejklidnější konec letošního roku, co nejlepší počasí na ty zbývající golfové dny a týdny a ať si u nás hru co užijete!

%d blogerům se to líbí: