×

DUBEN na hřišti a v resortu

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem DUBEN na hřišti a v resortu

DUBEN na hřišti a v resortu

První studený týden měsíce dubna máme takřka za sebou, vyhlídky na další 3 – 4 dny zatím nic moc, tak rychle měníme plány kdy se s vámi letos poprvé na turnaji potkat a protože se toho u nás na hřišti i na celém resortu děje samozřejmě hodně, tak vám ty nejaktuálnější informace (a platné k datu 6.4.) posíláme takto souhrnně na jednom místě:

GOLFOVÉ HŘIŠTĚ:

 • Junior úterní tréninky byly zahájené včera – 5.4. od 16,00 – 17,15 a od 17,30 – 18,15 hod. Naplánovali jsme 13 setkání v jarní části a 8 setkání na podzim + samozřejmě také oblíbené příměstské letní kempy. Celkové shrnutí je uvedené na naší klubové nástěnce a také na našich web stránkách – https://gcceskykrumlov.cz/hriste-2/ – odkaz Tréninky – Junior golf. Zpráva pro rodiče či prarodiče – je možné zaplatit celý jarní / podzimní blok najednou a získat tím výhodu výhodnější ceny + podklad pro zdravotní pojišťovnu, která vám sportovní přípravku pro vaši ratolest proplatí
 • Od úterý 12.4. startují pravidelné dámské tréninky v čase 10,00 – 11,30, které vede hlavní trenér klubu Aleš Nýdl. Hráčky, které se tréninku zúčastní, si mohou v úterý zakoupit green fee 12+1 jamka za speciální cenu 300 Kč. Tréninky se konají při účasti alespoň 3 hráček a maximální počet je 9. Přihlášení pro hráčky, které ještě na tréninku nebyly,  je na telefonu 606754570 nejpzději v pondělí 11.4.
 • Zahajovací turnaj sezóny – Golf & Gourmet se přesouvá kvůli počasí na velikonoční pondělí – 18.4. se startem v 10,30. Sraz hráčů je nejpozději v 10,00 v naší klubovně kde pro vás bude připravený přípitek (od Vinařství Grmolec) a drobné občerstvení. O vynikající občerstvení do altánku při hře i v salonku hostince po hře se postará tým Lukáše Andrlíka z Hostince Glokner a celé menu bude laděné v kombinaci ryby-velikonoční pochoutky.    V letošním roce budeme ceny pro vítěze vybírat mezi lokálními firmami a partnery hřiště i Svachovky, kteří nabízené produkty vyrábí a/nebo pěstují. Podpoříme jejich podnikání, utratíme připravené peníze za dárky hlavně u nás na jihu a vám možná vnukneme nápad koho podpořit až budete potřebovat dárky pro vaše blízké nebo zaměstnance. Odkaz na přihlášení do turnaje: VELIKONOČNÍ HODOVÁNÍ
 • Série turnajů hraných  na 12 jamek na úpravu hendikepu – Krumlovská 12 by Pivovar Glokner, bez vyhlašování startují ve čtvrtek 14.4. s možností rezervovat si teetime pro sebe a své parťáky do flightu v čase mezi 15 – 16 hodin. Finále této série se letos uskuteční v úterý 27.9. opět o krásné ceny připravené Svachovkou a Pivovarem Glokner. Letos se potkáme 14.4., 19.5., 14.6., 28.7., 18.8., 7.9. a finále 27.9.
 • AERIFIKACE GREENŮ (hloubková) letos proběhne v týdnu hned po velikonocích – tj pro nás ideální dny ÚT 19.4. a ST 20.4. (pokud bude pršet, posuneme o den později atd.) Po oba dva dny bude vždy jedna z devítek uzavřená, naše recepční budou mít vždy aktuální data.

RESORT SVACHOVKA:

 • Sobota 9.dubna  bude ve znamení připravených rybích specialit v Hostinci Glokner. Zároveň tento víkend proběhne i výlov rybníčku Glokáč, ve kterém bylo před roky vysazeno několik amurů. Uzený amur z udírny Svachovky bude hlavním lákadlem víkendových specialit. Pokud vás za dobrým obědem či večeří vyrazí více, doporučujeme určitě udělat si rezervaci na telefonu 602 484 468
 • Hned následující víkend probíhají 4denní velikonoční svátky – od pátku 15.4. do pondělí 18.4. kdy bude menu v hostinci plné vybraných lahůdek, které se podávají hlavně na tyto jarní svátky. Na hlavní recepci resortu si zakoupíte vyhlášený vaječný svachovský likér, čoko pralinky ve tvaru vajíček zabalené do krabičky á 24 ks, pivo Glok, malinovici, tuzemák – prostě vše, co krásně vyzdobí váš velikonoční stůl doma nebo bude chutným připomenutím vaší další zastávky na Svachovce
 • Pro každého, kdo to na Svachovku nemá blízko nebo se sem v nejbližších dnech nechystá – funguje služba Svachovka domů – www.svachovkadomu.cz kde si můžete jednodušše naklikat vaše oblíbené produkty a ty vám krásně zabalené přijdou na adresu domů nebo do práce

 

KVĚTEN – co nás čeká a nemine?

 • 8.5. Prezidentský pohár hraný na 12 jamek
 • 10.5. turnaj Jihočeské senior golf tour pro hráče a hráčky narozené 1972 a méně
 • 14. – 15.5. – II.liga ČGF s uzavřeným hřištěm
 • 19.5. – druhý turnaj série Krumlovská 12

ale o tom zase až na začátku května!

Opatrujte se, pevné zdraví vám všem přejeme, co nejlepší počasí nad hřištěm, už žádné sněhové vločky a ať nám ten čas co nejméně utíká!

%d blogerům se to líbí: