×

17. golfová sezóna startuje 18.3.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 17. golfová sezóna startuje 18.3.

17. golfová sezóna startuje 18.3.

Po více než 3 měsících zimní pauzy jsme se dočkali a v pátek 18.3. odstartujeme naši 17.golfovou sezónu.

Bude to sice s menšími změnami na hřišti, ale o to více doufáme, že letošní jarní počasí nebude jako na houpačce a co nejdříve se nastartuje růst trávy (po relativně teplém únoru nastoupil březen se slunečným počasím, ale silnými nočními mrazy).

Pro provoz v ranních a dopoledních hodinách v nejbližších dnech budou ještě fungovat jistá omezení vstupu dokud slunce nerozpustí ranní námrazu hlavně na greenech ve stínu stromů (částečně dvojka, trojka, jedenáctka, šestnáctka). Prosíme respektujte údržbu hřiště, která bude probíhat za provozu a prosíme – tráva na našem hřišti ještě neroste, a proto ještě nesekáme, tak na nás nebuďte naštvaní – děkujeme! On-line web kamera na hřišti vám napoví jak silná je námraza nebo zavolejte naši horkou linku 606754570 – určitě vám rádi doporučíme, na kterou hodinu bude lepší k nám přijet a zahájit hru bez velké prodlevy.

Problémem (krátkodobém, ale i střednědobém) může být chybějící voda, už více než měsíc nepršelo a dvě krátké sněhové přeháňky v únoru rozhodně nedoplnily zásoby vody v půdě.  Závlahy standardně spouštíme až okolo poloviny dubna (nesmí nám voda v zemi zmrznout), uvidíme, zda letos nebudeme muset risknout napuštění dříve abychom pomohli trávě růst … Díky velkému suchu vám můžeme hned od začátku sezóny nabídnout elektrické buginy, letos se zatím žádná podmáčená půda na hřišti neobjevuje.

Driving byl zprovozněn v pátek 11.3.,  zatím jen z rohožek, jakmile se nastartuje růst trávy a začneme tyto plochy sekat, pustíme vás i na trénování z trávy.

Cena green fee do začátku hlavní sezóny:

První jarní víkend – 18.3. – 20.3. začínáme opět s akční cenou – 500 Kč při rezervaci přes naše rezervační oddělení. Čerstvý štrůdl z pivního těsta vám moc rádi nabídneme na naší golfové recepci, sousedé ze Svachovky připravili na tento víkend gastronomický zážitek – různé druhy tataráků, takže pokud jste milovníky tohoto jídla, určitě si nenechte  ujít jejich nabídku. Na čepu v hostinci Glokner je už Märzen 12° a Stout 15°, domácí limonády i vynikající dezerty z Čokoládovny.

Do 13.5. (včetně) je aktivní sleva 40% ze základních cen fee (jiné slevy se neposkytují) 

PO – ČT – cena za fee 12 a 18 jamek – 600 Kč

PÁ – NE + velikonoční svátky – cena za fee 12 jamek a 18 jamek – 780 Kč

Od 14.5. bude platit nový ceník green fee a od tohoto data už budeme také poskytovat slevy pro členy partnerských klubů, pro hráče dle věkových kategorií atd.

U jamky č. 1 stavíme nový altán – budeme se samozřejmě snažit vás co nejméně omezovat při zahájení vaší hry, ale i tak raději předem omlouváme náš technický tým i extérní firmu, kteří hlavně pro vás vybudují i jedničky a jedenáctky nové  zázemí pro servírování pochoutek ze Svachovky a také pro relax mezi dvěma devítkami

Jaká bude letošní turnajová sezóna? Co pro vás plánujeme?

Zahajovacím turnajem sezóny – v sobotu 9.4. bude opět po pauze RYBÍ TURNAJ s připraveným pohoštěním v klubovně a po turnaji v salonku hostince Glokner.

Dalším turnajem bude PREZIDENTSKÝ POHÁR v neděli 8.5. s řízkovým bufetem v jehož závěru se také uskuteční členská schůze našeho spolku GOLF CLUB ČESKÝ KRUMLOV. Pozvánka na členskou schůzi i s programem bude vyvěšená na nástěnce v naší klubovně.

Oba turnaje budou začínat speciálním canon startem v 10,00 hodin, kterému bude předcházet registrace v naší klubovně. Turnaje vypíšeme na ČGF a pošleme vám link na přihlašování.

Naše hřiště a celý resort budou o víkendu 14. – 15.5. patřit hráčům a hráčkám družstev dospělých –  II.ligy ČGF – regiony Praha, střed a jih. Je to pro nás všechny nejenom velká výzva! V této soutěži hrají také naše muži pod vedením kapitána Aleše Nýdla, takže po velmi dlouhé době budeme mít celý tým na očích a hlavně můžeme je podporovat, poskytnout jim co nejlepší zázemí a věříme, že i díky tomu budou na konci července v Beřovicích usilovat o co nejvyšší umístění v této soutěži! V 2.lize jsou s námi ještě další jihočeské kluby – GC Nová Bystřice, Prácheňský golfový klub a GK Telč. V pátek 13.5. budou na hřišti probíhat tréninková kola soutěžících klubů, proto prosím počítejte s omezením vstupů na hřiště a v sobotu 14. – 15.5. s úplným uzavřením hřiště. Děkujeme za pochopení!

Kompletní kalendář turnajů vám aktualizujeme na našich webových stránkách a pošleme vám odkaz! Ještě nám zbývá pár úprav a máme i pro letošní rok celý kalendář odsouhlasený a věříme, že i letos budete moc spokojení!

Pevně věříme, že vás začátek letošní sezóny zastihne zdravé a že si budete moci co nejdříve užít první odehrané jamky, první zahrané birdie a první výhry v podobě natočeného piva v hostinci Glokner nebo vynikající kávy s čokoládou v naší klubovně!

%d blogerům se to líbí: