×

Vánoční dárek pro vás – náš vlastní eshop!

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Vánoční dárek pro vás – náš vlastní eshop!

Vánoční dárek pro vás – náš vlastní eshop!

Přesně měsíc před Štědrým dnem si u nás rychle vyberete dárky pro celou rodinu, pro přátelé, prostě pro každého koho chcete obdarovat golfovým dárkem. Náš e-shop najdete na adrese https://eshop.gcceskykrumlov.cz/ Děkujeme moc za spolupráci firmě GolferIS.cz s.r.o., která nám nabídla a následně pomohla zprovoznit náš vlastní eshop!

Ptají se vás blízcí co chcete k vánocům? Stačí  je nasměrovat na náš eshop, poradit jim co by vám udělalo radost a už se můžete těšit jaký dárek s logem našeho sportovního resortu najdete pod stromečkem nebo při vaší rodinné oslavě.

Dárkové certifikáty byly tvořené z nabídky našich vybraných služeb a produktů. Jsou rozdělené do 4 kategorií:

Členství

Balíčky – golf & ubytování & wellness

Tréninky – individuální, pro rodiny nebo malé skupiny přátel

Produkty – např. pronájem bugin, zvýhodněné fee

Věříme, že si z nabídky vyberete a že ve velmi krátké době budete mít ve vašem emailu konkrétní dárkový voucher, který si pohodlně z domova vytisknete, dopíšete do něj vaše věnování a předáte jej obdarovanému či obdarované! Platby za dárky probíhají přes bankovní převod (a QR kód), po připsání částky na náš účet dostanete.

My budeme do e-shopu postupně přidávat další oblíbené nebo často poptávané služby a věříme, že e-shop budete využívat i průběhu dalších měsíců a obdarovávat vaše blízké golfovými dárky z našeho hřiště a resortu. A samozřejmě až skončí vánoční svátky, některé produkty a služby z eshopu zmizí a nahradí je nové, které vás budou lákat na první týdny nové golfové sezóny na našem resortu.

Děkujeme předem z celého srdce, že si i letos některé dárky s naším logem vyberete a přejeme vám ať jsou nadcházející dny i týdny klidné, bez stresů a také ať vás a vaše blízké nadále provází pevné zdraví!

 

 

%d blogerům se to líbí: