×

Po golfu do wellness

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Po golfu do wellness

Po golfu do wellness

Odměňte se za vaši golfovou hru u nás! Nikam po hře nespěchejte, prodlužte si pobyt v našem resortu minimálně o další 2 hodiny – společně se Svachovkou pro vás všechny máme nabídku denního green fee (s neomezeným počtem odehraných jamek) a po hře pobyt a načerpání energie v báječném wellness Paleo Spa v délce 2 hodin:

DENNÍ FEE & WELLNES 120 za 650 KČ/OSOBU 

Pro hráče a hráčky, kteří přijedou s nehrajícím doprovodem a po hře půjdou společně do wellness, máme připravený balíček 1x denní green fee + 2x wellness v délce 120 min za 800 Kč. Nemusíte být na našem resortu ubytovaní, není to podmínkou pro čerpání tohoto balíčku, ale pokud se u nás zdržíte i přes noc či více nocí, budeme samozřejmě moc rádi!

Balíček FEE & WELLNESS platí vždy od  neděle od 12,00 do čtvrtečních pozdně odpoledních hodin

od středy 29.září do 30.listopadu (nebo do uzavření hřiště v letošní golfové sezóně)

Rezervace a platba tohoto balíčku probíhá vždy na naší golfové recepci, a to buď hotově nebo platební kartou. S naší recepcí si domluvíte předběžný čas návštěvy wellness (dle obsazenosti hřiště a také dle vašich časových možností), my vám předáme pro spa recepci voucher a zamluvíme vám předběžně vstup do wellness!

Otevírací doba Paleo Spa je každý den od 14,00 – 21,00 hod. Pokud bude wellness uzavřené ve vyhrazených hodinách pro skupinu bude o tom naše golfová recepce vědět a domluví s vámi jiný den hry a wellnessu nebo posunutí času vstupu do spa. Služby čerpané mimo tento balíček (např. pronájem buginy, prodloužení pobytu ve wellness, útrata na baru, útrata v hostinci, ubytování atd.) budou účtované dle ceníku jednotlivých poskytovatelů služeb.

Služby z balíčku GOLF&WELLNESS se čerpají ve stejný den vašeho pobytu u nás!

Pohodlně si u nás zaparkujete – zahrajete si neomezený počet jamek – pak načerpáte síly ve wellness, zajdete si na dobré jídlo a odjíždět od nás budete s plánem se co nejdříve vrátit zpátky!

 

 

%d blogerům se to líbí: