×

Startují menší skupinové tréninky

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Startují menší skupinové tréninky

Startují menší skupinové tréninky

S dalším rozvolněním opatření, které nastane od pondělí 10.5., chceme hned v úterý 11.května začít s našimi pravidelnými tréninky! Věříme, že se všichni jako my těšíte a že vaše první setkání po velmi dlouhé době doprovodí i krásné počasí!

Do konce června otevíráme tyto tréninkové skupiny:

Úterý od 10:00 – 11:30 – ryze dámské tréninky zaměřené na pilování různých golfových dovedností. Tréninky jsou pouze pro hráčky, které už golf hrají, nejsou určené pro úplné začátečnice, děkujeme za pochopení. Tréninku se mohou účastnit i hráčky z jiných golfových klubů, nejsou vyhrazené pouze našim členkám. Cena za 1 trénink je stanovená na 150 Kč, platí se hotově na naší recepci před začátkem tréninku. Abychom podpořili golfové dovednosti hráček, zlevnili jsme pro ně fee na 12 jamek nebo 18 jamek, které bude navazovat na úterní tréninky, na cenu 300 Kč/12 nebo 18 jamek.

V úterý 1.6.  a v úterý 29.6. pořádáme hendikepový turnaj určený pouze hráčkám, hraje se na 9 jamek se startem od 13,00 a s flighty po 3 hráčkách.  Turnaje jsou již vypsány na federačním serveru, ale protože zatím není možné přihlašování přes veřejné systémy, můžete nám milé dámy vaši přihlášku poslat přes recepce@golfck.cz

 

Úterý od 16:00 – 17:15 a od 17:30 – 18:45  – junior tréninky vedené našimi trenéry Alešem a Pavlem. Zařazení do skupin řídí Aleš Nýdl, pokud chcete milí rodiče přivést i úplné začátečníky, musí být vašim ratolestem alespoň 6 let (po prázdninách nastupují do školy). Cena za 1 trénink je stanovená na 150 Kč, pokud do tréninku chodí 2 junioři z  jedné rodiny, je cena dohromady 250 Kč.  Úhrada probíhá před každým tréninkem v hotovosti na recepci klubu.

Na poslední červnové úterý 29.6. připravujeme pro všechny juniory turnaj na 9 jamek. Všichni, kteří mají už HCP budou hrát klasicky na úpravu z odpališť žlutých/červených, pro ostatní připravíme zkrácená odpaliště na hřišti. Rodiče těch nejmladších samozřejmě také tímto na turnaj zveme aby svým ratolestem na hřišti pomohli a už teď se těšíme na společnou oslavu na naší terase! Budou pizzy, budou špekáčky a hermelín, budou sladkosti, budou poháry a spousta úsměvů! A věříme, že i krásné letní počasí!  Turnaj už máme vypsaný na serveru, prosíme tedy o přihlašování přes naší recepci než to půjde zase obvyklou cestu přes server ČGF. Na turnaj zveme i všechny kamarády a kamarádky z jiných golfových klubů, kteří si chtějí s námi turnaj na 9 jamek zahrát.

Na podzim plánujeme začít s tréninky už v úterý 31.8. a proběhnou by mělo celkem 8 tréninků do 19.10.  ve stejných časech jako v jarním bloku, tj. vždy v úterý v čase: 16,00 – 17,15 a od 17,30 – 18,45. S junior tréninky počítáme i ve sváteční den na sv. Václava 28.9. Věříme, že i podzimní část zakončíme malým golfovým turnajem, o termínu vás budeme včas všechny informovat!

 

Těšíme se a znovu děkujeme za vaši podporu, kterou nám každým dnem dokazujete vaší návštěvou u  nás!

 

 

 

%d blogerům se to líbí: