×

Náš nepostradatelný technický tým

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Náš nepostradatelný technický tým

Náš nepostradatelný technický tým

Bez zkušeností našich chlapů z technického týmu a jejich skvělému nasazení bychom rozhodně neměli tak skvěle připravené hřiště jako máme! A velmi si vážíme toho, že jsou naší součástí už velmi dlouho!  Rádi vám touto cestou všechny členy představujeme v jejich rolích i na strojích, které k nim patří a na kterých je na hřišti vídáváte.

2004 – první devítka je už namalovaná, pozemky scelené, začínáme s modelací jamek a do týmu přichází Mirek Brych, který se postupně propracoval až na zástupce greenkeepera. Mirka můžete vídat hlavně na grýnových sekačkách (každý všední den celé dopoledne), ty také zvládne nastavit a seřídit

aktuální fotografii brzy doplníme!

 

2005 – přichází do týmu Aleš Nýdl, který má takřka od začátku několik rolí. Vypomáhá s budováním první devítky (a následně druhé), pilně trénuje i učí se na hlavního trenéra klubu a samozřejmě také hraje golf čímž se stává klíčovou postavou v našem klubovém repre týmu. Aleš je také odpovědný za značení hřiště, kameny na odpalištích a také za nové PIN pozice (a jejich pravidelnou obměnu)

 

2006 – otevíráme první devítku a naše řady rozšiřuje Josef Dvořáček, vynikající hráč stolního tenisu světové třídy 70. a 80. let 20.století.  Pepa umí i na hřišti pořádně zabrat, ale jeho hlavní místo je na fervejové a rafové sekačce nebo bankrovém smitku a dnes tvoří na hřišti tandem s nejmladším členem týmu Romanem

 

2007 – nejdříve jako brigádník a po skončení školy už s pracovní smlouvou nastupuje do našeho týmu Roman Fučík, nedávno čerstvý třicátník. Roman šéfuje sekačkám na fervejích i v rafech, skvěle se ohání motorovou pilou i křovinořezem.

 

2010 – po první sezóně kdy se u nás hraje celá osmnáctka přichází hlavní greenkeeper hřiště a šéf technického týmu Martin Koranda. Jde k nám rovnou ze školy, připraven se rychle naučit vše potřebné a co nejdříve rozumět koktejlům na podporu růstu trávy, na útlum dvousložkových a jiných plevelů a/nebo plísní. Má velkého rádce na partnerském hřišti GolfPark Böhmerwald – Karla Šilhana! Rozsah péče o greeny se musel významně změnit, ale poslední roky už je to paráda a je opravdu znát, že Martin svému řemeslu rozumí!

aktuální fotografii brzy doplníme!

 

2014 – přichází Zdeněk Štěrba, který má u  nás dvě role – nepostradatelnou z pohledu správce všech elektrických zařízení, a to jak na hřišti, tak také v klubovně, skvěle rozumí zahradničení, takže  hned převzal péči o keře a stromy,  u redesignu bunkerů a odpališť ho uvidíte nejčastěji a samozřejmě si umí sednout na všechny druhy sekaček a mašin.

 

Všichni chlapi se umí navzájem zastoupit, vedle výše uvedeného samozřejmě umí vzít hrábě do ruky, rýče nebo křovinořezy a umí si všímat na hřišti i v okolí maličkostí a společně s recepcí udržovat naše hřiště v maximální kvalitě.

Zbožňují vynikající zákusky, domácí koláče a horkou kávu! A když jim v Hostinci Glokner uvaří skvělý oběd!

Dále k nám externě jezdí Petr Kodad, který se nám stará o servis všech sekaček a bugin a pak u nás také potkáte Pavla Štěpána, který vedle trénování vypomáhá Alešovi se značením hřiště a s přípravou nových PIN pozic.

Děkujeme, že vás máme a že jste naší součástí už tak dlouho! Opravdu si toho vážíme.

Věříme, že takto poděkovat můžeme za celou golfovou rodinu, která za námi na naše hřiště jezdí!

%d blogerům se to líbí: