×

Krumlovský Skokan a další turnaje

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Krumlovský Skokan a další turnaje

Krumlovský Skokan a další turnaje

Ani letošní turnajová sezóna nezačne dříve než v červnu.  Připravili jsme pro vás a vaše soutěživé přátelé aktualizovaný seznam naplánovaných akcí u nás a na Svachovce a věříme, že to letos klapne již bez dalšího omezování. Hlavně bychom si moc rádi s vámi užili i podzimní turnajovou část, o kterou jsme loni úplně přišli.

Na hlavních web stránkách jsme v kapitole Hřiště aktualizovali celý seznam včetně poznámek k pořádaných turnajům abyste si mohli udělat představu kdy bude například otevřené/uzavřené hřiště apod.

K podzimním turnajům bychom moc rádi uvedli, že se Svachovkou máme připravený nový balíček na ubytování, golfovou hru a wellness. Balíčky jsou připravené na recepci hotelu i golfu a určitě už doporučujeme s předstihem si ubytování objednat! Znovu platí stejně jako loni, že když se akce nebudou moci konat, tak vám samozřejmě nebudeme účtovat žádný storno příplatek. Tahle turbulentní doba sebou ale přináší ale jednu negativní změnu, výrazně se nám zvyšuje cena vstupů včetně například cena za vykrmené prasátko, tak jsme museli letos po dlouhé době přistoupit ke zvýšení ceny za balíček/občerstvení. Omlouváme se moc a věříme, že to pochopíte!

VÍKENDOVÝ ZABÍJAČKOVÝ A SVATOMARTINSKÝ BALÍČEK – CENA PRO 1 OSOBU – HRÁČE GOLFU – 3 700 Kč

NEHRAJÍCÍ DOPROVOD, KTERÝ SPOLEČNĚ S VÁMI BUDE ČERPAT VŠECHNY OSTATNÍ SLUŽBY (VČ ZABÍJAČKOVÉHO nebo SVATOMARTINSKÉHO MENU – 2600 Kč)

2x ubytování ve dvoulůžkovém nebo rodinném pokoji (dle počtu hostů na pokoji)

bohatou snídani servírovanou v sobotu v rámci turnaje a v neděli v salonku u hostince

občerstvení v sobotu při zabíjačkovém a/nebo svatomartinském turnaji (oběd a večeře, pitný režim v altánku – pivo, čaj)

2×60 min vstup do PALEO wellness světa (solné a finské sauny, vířivka, relax zóna s výhledem na jamky 2 a 18), vyhřívaný bazén

2x green fee – v den příjezdu nebo v den odjezdu + sobotní turnajové green fee

 

Seznam akcí najdete na stránce https://gcceskykrumlov.cz/hriste-2/ – v cca polovině této stránky je záložka Naše akce s tlačítkem Kalendář turnajů – stačí kliknout a rozbalí se vám ve vyskakovacím okně celý soubor!

Budeme si držet pěsti aby to letos všechno vyšlo a už se na vás moc těšíme!

 

%d blogerům se to líbí: