×

Novinka ČGF – elektronické členské karty

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Novinka ČGF – elektronické členské karty

Novinka ČGF – elektronické členské karty

V letošní golfové sezóně 2021 pravděpodobně naposledy obdržíme plastové členské karty. Česká golfová federace navrhla přejít na elektronické členské karty s QR kódy.
Letošní členské karty budou k dispozici na začátku dubna na naší recepci, nebude na nich informace o platnosti karty a také hodnota vašeho HCP ke konci roku 2020.  Všechna potřebná data jsou už teď k dispozici v mobilní aplikaci, kterou si musíte stáhnout do vašeho telefonu. Je tady také dobré vám sdělit, že 1 aplikace = 1 hráč (není možné ve stejném mobil.zařízení otevřít svoje údaje a údaje svého rodinného příslušníka vč. dětí)
A jaké první výhody elektronické členské karty aktuálně na :
• snadné nastavení – my určitě doporučujeme si stáhnout odkaz na stránkách ČGF a nainstalovat si jejich aplikaci, jako další varianta je např. TeeTime
• odbavení na recepci – protože nadále používáme odbavení OPS Teetime, měli bychom vás automaticky všechny najít v jejich systému
• výdej míčků na driving range – už jste viděli naši nabídku zvýhodněných předplacených karet pro naše členy?
• podrobné informace o golfových výsledcích, hcp či odehraných turnajích (i z let uplynulých)
Pokud nemáte platné členství pro letošní rok (nebyla doposud provedená úhrada na náš bankovní účet nebo v hotovosti na recepci klubu), při přihlášení do mobilní aplikace a zadání nutných identifikačních údajů, se vám zobrazí elektronická členská karta s vykřičníkem v trojúhelníku a s uvedením informace: žádné platné členství.  A to do doby obnovení členství. Zároveň v našem klubu je členství platné vždy pouze k 31.12. daného roku, pokud před jeho koncem nedošlo k prodloužení na další sezónu. Takže po 1.1.22 se vám na vašem mobilním zařízení objeví stejná hláška – žádné platné členství.
Pokud jste již členství pro letošní rok uhradili, na vaší mobilní aplikaci se vám zobrazí váš aktuální HCP vč. QR kódu, domovský klub, členské číslo atd.
A ještě jedna důležitá informace – resp. připomenutí – už na podzim 2020 upravila ČGF všechna členská čísla, a to přidáním jedné pozice – čtvrté v pořadí zleva protože začal být v některých klubech nedostatečný počet  za sebou jdoucích nových členských čísel (do 9/20 bylo max 9999, od 10/20 je to 99999). Pokud jste např. měli členské číslo 101-0049 nově musíte i do této mobilní aplikace zadat 101-00049!
Kompletní informace o nových kartách a také link na stažení aplikace na váš mobilní telefon či tablet naleznete na tomto odkaze ČGF – ZDE
%d blogerům se to líbí: