×

Jarní práce v plném proudu

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Jarní práce v plném proudu

Jarní práce v plném proudu

Už od posledního únorového týdne pilně pracujeme na dalších úpravách na hřišti! Na letošní jaro bylo naplánováno:

1. Nová cesta mezi greenem 3 a odpalištěm jamky 4 (žluté)

Z pohledu bezpečnosti přechodu mezi greenem 3 a žlutým odpalištěm hlavně v období dešťů nebo námrazy bylo nutné naplánovat pevný přechod v tomto místě. Zpevněná cesta, která vydrží jízdu vozíků a silnější srážky je hotová a my už se těšíme na zátěžové testy, které nám potvrdí správně zvolený povrch a také sklon! I tak vás moc prosíme, abyste opravdu směrem ke žlutému odpališti využívali maximálně tuto novou cestu a po travnatých plochách,které nejsou řádně vyschlé, chodili opatrně nebo raději vůbec

 

 

2. Upravené bunkery před greenem 14, 15 a 16

Abychom nemuseli před greeny našich jamek 14, 15 a 16 manuálně upravovat písek v bunkerech (nebyly vymodelovány tak aby do nich mohl stroj – smitko), rozhodli jsme se tyto bunkery upravit. Došlo k jejich zvětšení a těsně před greenem 16 pak také k úpravě hloubky. U jamky 16 jsme jeden bunker také zasypali a uděláme z něj travnatý bunker.  Na greenu 16 a 15 jsme také upravili drenáže. Už teď se těšíme na vaše hodnocení!

 

 

 

3. Úpravou prošel i green 7 pod svahem

Ještě jednou jsme letos museli otevřít svah vedle greenu 7 z pohledu vlevo od odpaliště. Loňské časté deště ukázali, že drenáží okolo je málo. Snad už je to letošní poslední úprava u tohoto greenu!

 

 

 

 

Velkou změnou projde i náš driving, kde bude vybudováno 5 nových krytých stání. Protože se musel z důvodu omezení sportování mimo vlastní obec posunout termín našeho otevření  hřiště minimálně na pondělí 22.3., pevně věříme, že až u nás začnete zase sportovat, my vás už nebudeme našimi naplánovanými změnami omezovat.

Opatrujte se, přejeme vám pevné zdraví a děkujeme za vaši podporu!

 

%d blogerům se to líbí: