×

Za 15.golfovou sezónu děkujeme!

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Za 15.golfovou sezónu děkujeme!

Za 15.golfovou sezónu děkujeme!

Pravidelně v zimním období připravujeme pro vás všechny – naše členky a členy klubu, naše přátelé, naše obchodní partnery, golfisty, kteří k nám zavírají jednou či desetkrát za sezónu, pro hosty Svachovky a řadu dalších – shrnutí roku předchozího a odtajňujeme plány na rok nový, ze kterého už pár dní i týdnů je ukrojených.

Hned jak přijde jaro a ustálí se počasí, otevřeme hřiště! Abychom mohli sportovat venku, dopřávat si vitamínu D a podporovat  v golfových dovednostech své přátelé a svou rodinu! Na některých jamkách vás budou čekat další změny, které jsme naplánovali a které do konce března chceme mít hotové – novou cestu od greenu 3 k odpališti čtyřky. Oba bankry na 14 před greenem trochu zvětšíme abychom do nich mohli vjet smitkem, na jamce 16 ten hluboký bankr vpravo před greenem – i ten se upraví abychom jej mohli strojově pro vás připravovat, ale na svém místě zůstane, je tam hodně důležitý!  Už na podzim jsme zvětšili odpaliště jamky 7, ze kterého budete poprvé hrát od letošního dubna a opravené je také žluté odpaliště na 14. Naší prioritou nadále budou skvělé greeny, husté ferveje, ze kterých se dobře hraje a pečlivě udržované okolí hřiště! Věříme, že i letos bude počasí přívětivé a v pravidelných intervalech bude pršet!

Ceníky členství pro letošní rok jsme připravovali od loňského června. Snažili jsme se zkombinovat vaše očekávání od počtu her/týden, měsíc a celou golfovou sezónu s cenou, kterou budete ochotni za tyto vaše hry zaplatit. S našimi partnery jsme už dokončili jednání o bonusových hrách na jejich hřištích – všichni členové se mohou těšit v září na neomezenou hru v GolfPark Böhmerwald (platí celých 30 dní), řádní a kluboví členové se mohou těšit na volnou hru každou středu od druhé poloviny března až do konce května na hřišti v Písku-Kestřanech a pro tyto členy je připravená také bonusová hra zdarma  na hřišti Mnich každé úterý v měsíci srpnu. Ještě nám chybí dokončení jednání s hřištěm GC Sterngartl  (jak se otevřou hranice) a rádi vám představíme výhody spojené s tímto nádherným šumavským hřištěm. Nadále bude pokračovat naše úzká spolupráce se sousedskou Svachovkou – při útratě v hostinci Glokner nad 100 Kč budete mít připravenou slevu 10% (po předložení kartičky), stejná sleva bude připravená při nákupu produktů made in Svachovka ve značkové prodejně v Českých Budějovicích Krajinská ul a také v prodejně na hlavní recepci na Svachovce (opět kartička nutná) a výhodnější vstup budete mít připravený také do nového wellness světa PALEO SPA. My už jsme se tam byli podívat, vyzkoušeli jsme všechny možné služby, které jsou zde připravené a za nás určitě palec nahoru Vaškovi Cvachovi i celému jeho týmu! Je to nádherná oáza pohody a výhled na naši dvojku a osmnáctku z relax zóny  je boží!

Letos poprvé jsme do typu členství zahrnuli čas vaší hry na úkor vašich let. Snad jsme měli prostor vám to na podzim vysvětlit nebo tento čas mít ještě budeme pokud jste se v naší letošní nabídce nenašli. Klidně zavolejte náš klubový telefon i v aktuální zimní pauze a my vám rádi zodpovíme vaše otázky ke členství. Telefon k nám je 606754570. Všechna loňská členství jsou již v systému ukončená, kdo má zaplacené členství z loňského podzimu nebo přes banku, už má členství zase obnovené. A tak jak přicházejí na účet další příspěvky, denně narůstá naše letošní členská základna.  Na naší klubové recepci dochází k jedné personální změně – kolegyně Karolína Svěchotová (roz. Šoškolová) čeká každým dnem miminko a bude se minimálně tuto sezónu naplno věnovat mateřským povinnostem, a tak na její místo už nastoupila naše nová posila – paní Michaela Píšová. S Markétou Kolářovou už teď tvoří skvělý tandem na našem zimním pracovišti na Lipně a my věříme, že jí na naší golfové recepci přivítáte mile a pokud nebude hned od začátku znát odpovědi na všechny vaše zvídavé otázky, takže to omluvíte a vaši otázku budete směřovat na kolegyně, které se o vás starají již delší dobu.

Turnajovou sezónu 2021 plánujeme zahájit Krumlovským skokanem v sobotu 24.4. Tímto turnajem také oceňuje hráče a hráčky, kterým se rok zpět nejvíce dařilo upravit svůj hendikep dolů.  K datům jsme měli jednoduchý přístup, jenže nový hendikepový systém WHS, podle kterého jsme už loni  hráli a náš HCP létal nahoru dolů podle toho jak jsme zrovna dobře či hůře zahráli, už totiž v admin přístupu nemáme a tím pádem jsme přišli o jednoduchou pomůcku jak Skokana vyhodnotit. Podle dat, které máme k dispozici z průběhu roku a našich turnajů můžeme navrhnout na titul Skokana do 16ti let slečnu Emu Nebuželskou (zlepšení o 20,2 bodů), v kat. 17 – 29  let Tomáše Mathého, který z 54 skončil na HCP 10,0, v kat. 30 let až 44  – tady bohužel nemáme data k dispozici a v kat. 45 let a více je adeptem na titul Jaroslav Košan, který z HCP 54 doskočil až na 14,0.  Než vás budeme na turnaj všechny osobně zvát, určitě už budeme vědět komu náleží titul Krumlovského Skokana za rok 20 v kat. 30 – 44 let (a děkujeme za vaši pomoc – radu – komu by titul správně patřil – v této věkové kategorii jsme loni měli 80 hráčů).

Dalším turnajem by měl být Spring golf classic – 3 denní – od 7.5. – 9.5.21, ale tento turnaj pouze spolupořádáme a uvidíme, zda jej bude Mirek Zíka po roční pauze u nás pořádat a 3denní turnaj potvrdí. Další klubové turnaje jsou naplánované na neděle – 23.5. a 13.6. Pak přijde začátek července a 15.ročník SGA – 4denní turnaj na rány (2 hlavní kategorie) pro max 90 hráčů. Protože se bude jednat o jubilejní turnaj, už nyní pracujeme na doprovodném programu i soutěžním programu! Kdo tento turnaj bude letos hrát, určitě si jej znovu užije na maximum! Letní turnaj dvojic bude patřit poslední neděli v červenci (25.7.). Naše 16.Mistrovství klubu na rány letos odehrajeme v termínu 18. – 19.9. První sobotu v říjnu – 2.10. nás čeká 3.ročník Svach´s Old well whisky a pak už přijdou na řadu (pevně doufáme) – zabíjačkové turnaje – soboty 16., 23. a 30.10. Svatomartinské husičky odehrajeme o víkendu 13. (dvojice) a 14.11. (singl) a 17.11. nás čeká závěrečný turnaj 3 hole. Otevřené turnaje pro všechny soutěživé hráče budeme spolupořádat i s klubem Hosport (2.5., 27.6., 29.8., 17.10.).  Oblíbené  9ti jamkové turnaje pouze pro dámy se startem v úterý vždy ve 13,00 mají pro letošek tyto termíny: 4.5., 1.6., 29.6., 31.8., 21.9. a 5.10.) –

A úplnou  novinkou budou letos 12ti jamkové turnaje pořádané ve čtvrtek se startem mezi 15,30 – 17,00 (max 36 hráčů) – hrát budeme jamky 1, 3-13 – tj. vynecháme dvojku a rovnou přejdeme na odpaliště 3 abychom po 12ti jamkách skončili na greenu 13. Těchto 12 jamek už máme pro úpravu HCP znormované. A protože je to 12 jamek, je jasné, že hlavní ceny do turnaje budeme objednávat ve svachovském Pivovaru Glokner – jejich světlá 12 patří už od roku 2012 k TOP pivům, které se u naší dvojky vaří!  Připravené termíny pro tuto tour jsou:  1.4., 29.4., 3.6., 24.6, 22.7., 26.8., 9.9. a 30.9. finále.

Věříme, že si z bohaté nabídky klubových turnajů každý najde ten svůj oblíbený, věříme, že se ujmou i turnaje na 12 jamek a že si letos budeme moci hlavně všechny turnaje užít bez jakýchkoliv omezení počtu hráčů/hráček.

V naší 15.golfové sezóně – v roce 2020 – jsme si s vámi chtěli užívat a slavit – vždyť 15 let spolu se sousedskou Svachovkou v našem vltavském údolí – to si zasloužilo pořádnou párty! A všechno nakonec dopadlo jinak! Než jsme stihli otevřít, už nám to zakázali, pak jsme pár týdnů na Svachovce osamocení byli, protože hotel a hostinec se až 25.5. k nám přidat mohli, provoz o letních prázdninách jel na maximum, nebyl čas se zastavit, nebyly volné časy na hru, nebyly volné pokoje, ale v hlavě nám stále rezonovalo – jak to bude s podzimními akcemi ??? Naplánované turnaje se přesouvaly nebo rovnou rušily a o ten skvělý podzimní program – zabíjačkové i svatomartinské turnaje dvojic jsme přišli stejně jako o naše jarní akce. Hrát jsme najednou mohli jenom ve dvojicích, prostory klubovny včetně sociálního zázemí pro vás jsme uzavřít museli a týden co týden jsme na nové restrikce čekali. A hotel se znovu uzavřel a s ním i nakonec hostinec a my jenom do kalendářů psali – zrušeno-Covid. Nic co bychom chtěli znovu zažít a přesto všechno to vypadá, že rok 2021 nebude o moc lepší – minimální sociální kontakty, sportování s omezeními, budou alespoň malé akce pro hráče i doprovod? – dáváme dohromady kalendář akcí a máme rovnou dva termíny blokovat?  Vždy platilo pořekadlo – co tě nezabije (v našem případě nezavře), to tě posílí.

A my věříme, že  se Svachovkou vyjdeme z tohoto období silnější! Můžeme se totiž opřít o vaši přízeň! O vaše časté návštěvy, o vaše drobné či větší útraty, které u  nás děláte! O vaše objednávky miniturnajů pro vaše golfové přátelé, o vaše členské příspěvky, o vaši častou hru u nás, o vaše objednávky rodinných oslav, o vaše nákupy dárků pro vaše blízké i kolegy z práce.

Za oba dva týmy – náš golfový a sousedský svachovský můžeme tady na tomto místě slíbit, že budete u nás na prvním místě! Budeme naslouchat vašim konstruktivním připomínkám, budeme naslouchat vašim komentářům, vašemu hodnocení a budeme na naší společné komunikaci stavět a všechny změny dělat k lepšímu! Protože nám všem v té naší malé Svachově Lhotce dělá radost dělat vám radost!

Závěrem chceme vám i vašim blízkým z celého srdce popřát pevné zdraví, brzký návrat do zajetých kolejí, našim studentům návrat do škol, do kroužků, nám všem možnost zajít si do kina, do divadla, na koncert … Prostě všechny ty radosti, které nám chybí nebo které nemůžeme realizovat protože je zavřeno …. A co nejméně starostí s vaším profesním životem – ať jste  z jakéhokoliv oboru, dotčený více či méně Covidem, prostě ať se vám daří co nejlépe!

Děkujeme, že jste dočetli až sem … Míváme toho na srdci hodně a nelze to všechno shrnout do pár vět ….

%d blogerům se to líbí: