×

Šťastné a golfové PF 2021

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Šťastné a golfové PF 2021

Šťastné a golfové PF 2021

Nejkrásnější svátky přicházejí a na jejich konci už v kalendáři budeme psát rok 2021!

Ať je pro nás všechny nový rok  šťastný, pevným zdravím doprovázený, láskou protkaný a skvělými golfovými ranami ozdobený!

Buďte na sebe opatrní, užívejte si všech radostí, které vás obklopují a věřme všichni dohromady, že brzy přijde klidnější období a my znovu budeme svobodně cestovat, užívat si služeb, které nám a našim blízkým dělají radost a sledovat vše okolo sebe, že se pomalu v normální život vrací!

Zároveň s tímto přáním děkujeme všem našim členkám a členům klubu za letošní vyjímečnou podporu, děkujeme všem našich obchodním partnerům, že i v roce 2020 s námi byli a pro další rok znovu smlouvy uzavřeli! Děkujeme celému týmu Svachovka v čele s majitelem Václavem Cvachem za všechny svachovské nové i osvědčené výrobky, nové tradice i zbrusu nové wellness Paleo Spa – už teď se těšíme, že rok 2021 bude na našem sportovním resortu zase o spoustu zážitků bohatší!

Děkujeme také vám všem, přátelům, hostům, golfistům, kteří jste u nás letos byli mockrát a nebo možná právě jenom jednou, děkujeme z celého srdce za tuto vaši podporu! A pokud vám u nás bylo dobře, těšíme se, že se s vámi už za pár měsíců znovu uvidíme!

Ať se prosím všichni ve zdraví příští rok sejdeme a když se třeba v létě na právě končící rok ohlédneme, ať všichni v duchu zhodnotíme, že to byla nečekaná stopka našim zvyklostem, že nás to v mnohém obohatilo a že jsme všichni z roku 2020 vyšli silnější!

Váš tým Golf Český Krumlov

 

%d blogerům se to líbí: