×

Hřiště i ostatní tréninkové plochy jsou zavřené

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Hřiště i ostatní tréninkové plochy jsou zavřené

Hřiště i ostatní tréninkové plochy jsou zavřené

Mnoho let zpátky platilo, že i prosinec býval měsícem s nadprůměrnými teplotami a golf se dal hrát na letní greeny. Chtěli jsme vám všem umožnit zahrát si u nás i v prosinci protože začátek letošní sezóny nebyl standardní jako každý rok, díky uzavření naprosté většiny sportovišť kvůli jarní vlně Covid-19 jsme mohli otevřít až 9.dubna, tj o 3 týdny později.

Bohužel nám ale od 23.listopadu takřka denně mrzne, první sněhová pokrývka dorazila ve středu 2.12. a po oblevě o víkendu 5.-6.12. se znovu vrací zimní počasí

Proto jsme rozhodli o kompletním uzavření hřiště i tréninkových ploch od středy 9. prosinec. Neotevřeme pravděpodobně dříve než v pátek 19.března 2021 – tj na první jarní víkend! Pokud by se počasí pro nás všechny vyvíjelo dobře, jsme samozřejmě připraveni otevřít o něco málo dříve, ale to ukážou první březnové dny. O jiném termínu otevření vás budeme informovat průběžně na těchto stránkách i na sociálních sítích!

V zimní sezóně zůstávají některá golfová hřiště otevřená – jako např. Písek Kestřany, hřiště na Hluboké, hřiště okolo Prahy, takže kdo není úplně milovníkem sportování v Indoor centrech, může samozřejmě hrát na otevřených hřištích, které mají založené zimní greeny. Příznivci hry na simulátorech mohou využít služeb Golf Galaxy Indoor centra, které najdete v Českých Budějovicích v areálu LTC Tonstav. Indoor centrum má 1 golfový simulátor, odpaliště pro trénink krátkých a středně dlouhých ran a také patovací koberec. Více informací k podmínkám využívání Indoor centra najdete v samostatném příspěvku na našich stránkách.

Ale zpátky k nám do Svachovy Lhotky – pokud si budete chtít do vánoc objednat dárkový vánoční poukaz nebo uhradit členství, můžeme se u nás  v klubovně potkat i o víkendu – stačí zavolat včas a domluvit si s námi schůzku – telefon je stále stejný i když je zavřeno – 606754570. Pokud si nevyberete z naší nabídky vánočních voucherů, připravíme pro vás cokoliv, co vás napadne a bude také realizovatelné 🙂

Na 1.ledna jsme připravili tradiční Novoroční setkání ve 2 hodiny na jamce č. 1! Věříme, že 1.1. vás dorazí co nejvíce abychom tu 16.sezónu řádně odpálili! Pozvánku jsme vám připravili do kapitoly Naše akce! Kalendář turnajů je před závěrečným schválením a pevně věříme, že v roce 2021 už odehrajeme všechny připravené akce v naplánovaných termínech!

Svachovka se všemi svými řemeslnými výrobami je otevřená zatím od středy do neděle od dopoledních hodin do 20,00 hod. Všechny produkty, které se tady vyrábí, lze zakoupit na hlavní recepci hotelu nebo v jejich kamenné prodejně v Českých Budějovicích u pasáže Krajinská! Pro milovníky saunování a ostatních wellness procedur je otevřené nové 800m2 rozlehlé wellness PALEO SPA. Vaší pozornosti by určitě nemělo ujít a co je důležité – pod vánoční stromek můžete vaše blízké obdarovat voucherem se vstupem do tohoto spa – je to opravdu zážitek! Všechny informace ke Svachovce najdete na jejich stránkách www.svachovka.cz.

Děkujeme ještě jednou vám všem, našim členům i členkám, našim přátelům, podporovatelům, hráčům i hráčkám, kteří se k nám často a velmi rádi vraceli! Byl to zvláštní rok s mnoha omezeními, ale tady u nás, ve Svachově Lhotce, bylo i díky vám krásně!

 

 

 

 

%d blogerům se to líbí: