×

Indoor zimní sezóna startuje 3.12.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Indoor zimní sezóna startuje 3.12.

Indoor zimní sezóna startuje 3.12.

Od zítřka – 3.12. se otevírají vnitřní sportoviště což samozřejmě znamená, že i my můžeme otevřít naše zimní centrum, které je pro vás připravené v Galaxy Indoor centrem České Budějovice.

Golfový simulátor, patovací green i odpaliště se sítí pro trénink je umístěn v Českých Budějovicích v areálu tenisového klubu LTC Tonstav-Service, Vltavské nábřeží 1.

Vzhledem k tomu, že máme sportoviště umístěné v areálu Tenis centra v samostatném uzavřeném prostoru, je možné využívat vstupů do Indoor centra dle otevírací doby celého areálu, tj obvykle denně od 8 do 22 hodin. Klíče od sportoviště si vyzvedávají majitelé Indoor karet vždy na hlavní tenisové recepci a sem je také po skončení tréninku odevzdají. Od recepčních se navíc dozví kdy je  nutné nejpozději klíče přinést zpátky. Proto držitelům Indoor karet doporučujeme, abyste sledovali provozní informace Tenis centra ohledně pokynů k otevírací době a také k aktuální situaci systému PES a nutných omezení, které se týkají i nás sportovců (roušky ve vnitřních prostorách – chodby – omezení setrvávání na jednom místě – rodiče juniorů, kteří čekají na skončení tréninku apod.)

V Indooru je instalován golfový simulátor GOLF BLASTER 3D, kde je možné trénovat, hrát golfové turnaje i samotné hry na cca 30 hřištích. Unikátní je 3D vizualizace vaší hry, možnost podívat se na průlet hřištěm i jamkou, na boční pohled a pohled zhora – vše navíc doplněné o fantastické zvuky a 3D pohyb míčku … chvílemi máte pocit, že jste skutečně venku na hřišti.

Nejenom naši členové určitě ocení, že si na plátnu mohou zahrát i naše krumlovské hřiště ve Svachově Lhotce.

GOLF CLUB Český Krumlov ani provozovatel golfového hřiště ve Svachově Lhotce nejsou provozovateli LTC Tenis centra, nýbrž partnery. Proto prosím mějte na paměti, že pravidla využívání, otevírací dobu i recepční služby stanovuje jiná společnost.

Pro všechny členy našeho golfového klubu budou v sezóně 2020/2021 opět připravené zvýhodněné pernamentky na zimní sezónu za těchto podmínek:

  • Indoor kartu pro 1 osobu (individuální vstupy) nebo až pro 2 osoby si prosím vždy objednávejte na recepce@golfck.cz. Jedná se o kartu 3měsíční, jednotlivé vstupy do Indoor centra není možné objednat
  • V prostoru našeho sportoviště může být najednou max 4 osoby – prosíme o důsledné dodržování
  • Rezervace vstupů na trénink a pronájem simulátoru se dělají pouze přes aplikaci Teetime – hřiště Český Krumlov – kde si přepnete zobrazení Simulátoru (symbol obrazovky). Cena, která je zde uvedená za 60 min, je pouze pro správné fungování rezervací, samozřejmě ji hradit nebudete!
  • Pokud nemáte aplikaci Teetime ani přístup k počítači nebo vám aktuálně nefunguje rezervace, můžete zavolat na klubový telefon 606754570 – my vám rezervaci uděláme

CENA INDOOR KARTY  a délka rezervací na 1 vstup/den:

INDOOR KARTA 1 OSOBA – 3 000 Kč – jedná se o individuální vstupy, jméno hráče/hráčky bude uvedené v seznamu oprávněných osob na recepci Tenis centra (a tato osoba může být požádána o identifikaci – OP – že se skutečně jedná o správnou osobu)

– hráč / hráčka s Indoor kartou 1 si může rezervovat max 2×60 min pronájmu simulátoru a 1x denně

INDOOR KARTA 2 OSOBY – 5 000 Kč – u této karty bude určena hlavní osoba – toto jméno bude zapsané v seznamu hráčů / hráček na tenis recepci. Hrající doprovod může být při každé návštěvě někdo jiný (nebo se může opakovat stále stejná osoba) – doprovod není uvedený v seznamu oprávněných osob – nicméně u hlavní osoby opět platí, že musí mít s sebou doklad totožnosti

– hráči s Indoor kartou 2 si mohou rezervovat max 2×60 min pronájmu simulátoru a 1x denně

– pokud spolu chtějí hrát 3 hráči současně – musí mít tato 3členná skupina zakoupenou 1x Indoor kartu 1 a 1x Indoor kartu 2 (nebo 3x Indoor kartu 1) – rezervace může být na 3×60 min pronájmu simulátoru a 1x denně

– pokud si spolu chtějí zahrát 4 hráči současně – musí mít zakoupené 2x Indoor kartu 1 a 1x Indoor kartu 2 / nebo 2x Indoor kartu 2  / nebo 4x Indoor kartu 1 – rezervace může být na 4×60 min pronájmu simulátoru a 1x denně

Celkový počet Indoor karet, které budou prodány, dosáhne max počtu 15 abychom umožnili rozložení rezervace vstupů k simulátorů mezi všechny držitele karet rovnoměrně (vycházíme ze stejného modelu, který platil i loni). Pokud budou v lednu 21 povolené tréninky juniorů, budou v úterý odpoledne vyhrazené časy u simulátoru pro našeho trenéra (předběžně 14 – 19 hod)

V případě, že dojde k opětovnému uzavření vnitřních sportovišť kam  naše Indoor centrum spadá, budou s majiteli Indoor karet individuálně projednány storna karet a případné i vrácení částečné platby za karty.

V případě, že vám ve výše uvedených informací něco chybí a potřebujete si ujasnit systém, zavolejte nám na telefon 602 607767 – rádi zodpovíme vaše zvídavé otázky!

%d blogerům se to líbí: