×

Vánoční golfové vouchery jsou tady

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Vánoční golfové vouchery jsou tady

Vánoční golfové vouchery jsou tady

Rok se s rokem sešel a už zase přemýšlíte jakým golfovým dárkem uděláte letos pod stromečkem radost?  My už vás za ty roky tak trochu známe a víme, kterým dárkem vám pomůžeme při rozhodování pro co se rozhodnout.

Naše letošní vánoční golfová nabídka pro vás a vaše blízké:

1/ Seznámení s golfem – 900 Kč

Darujte vašim přátelům, rodině nebo  kolegům v práci 3×50 min individuální výuky s našimi skvělými trenéry. Povíme si o golfu, ukážeme hřiště na bugině, naučíme švih, pat i příhru a zahrajeme si pár jamek na hřišti. A to včetně zapůjčení holí a neomezeného počtu míčků. Platnost voucheru je do 30.6.2020. Pokud budete chtít voucher pro 2 osoby, je cena stejná (bez dalšího příplatku) 3. a případně další osoba bude za příplatek 150 Kč/voucher – tj. 4 osoby za celkovou částku 1200 Kč. Den a hodinu lekcí si vaši obdarovaní dohodnou přímo s trenérem.

2/ 4 x 50 min tréninková individuální lekce – 1 500 Kč

Zvýhodněná možnost zdokonalit golfovou hru vašich obdarovaných. S trenérem se zaměří na problematiku, která dělá potíže při samotné hře a vyzkouší i novější tréninkové metody, které posunou hráče či hráčku k lepšímu pocitu ze hry! Cena je stanovená pro 1 až 2 osoby v tréninku, další příplatek se nehradí. Platnost voucheru: do 30.10.2020

3/ 9 jamek s trenérem –  900 Kč

Další možnost jak zdokonalit golfovou hru – přímo na golfovém hřišti – na naši první devítce. S trenérem se zaměříte na problematiku, která vám dělá potíže, doporučíme vám vhodné tréninkové individuální metody, course management – prostě všechno pro vaši větší spokojenost z golfové hry. Doplatek za druhou osobu v tréninku je 400 Kč. Platnost voucheru: do 30.10.2020. Délka tréninku max 3 hodiny.

4/ Kurz na získání klubového hendikepu 54 – 5 700 Kč

17×50 min tréninkových lekcí včetně neomezeného počtu míčků na drivingu, zapůjčení vybavení, hra na hřišti během kurzu s trenérem a závěrečné zkoušky na získání HCP 54

5/ 5 x greenfee na hřiště GC Český Krumlov –   2 750 Kč

Přenosné, celodenní – libovolný počet jamek odehraných vybraný den, na kterýkoliv den v týdnu vč. svátků (není možné čerpat na klubové turnaje pořádané Spolkem GC Český Krumlov)

6/ 5 x voucher na pronájem golfové buginy na hřišti –   2 500 Kč

Přenosné, na kterýkoliv den v týdnu vč. svátků, 1 voucher = 18 jamek

7/ libovolné členství na golfovou sezónu 2021 z naší kompletní nabídky – 3000 Kč basic roční, 10 000 Kč – 15 000 Kč – 25 000 Kč – řádné členství klubové – standard – premium

Pokud váš obdarovaný nemá ještě členství založené (ani v našem klubu, ani v jiném golfovém klubu), budeme potřebovat i vyplnit přihlášku do našeho klubu (vč. důležitých dat jako je RČ, telefon atd. – GDPR postup) – proto se s vámi kvůli členství ještě spojíme a domluvíme přesný postup. 

Voucher vám připravíme s vánočním motivem, zašleme vám emailem nebo poštou zalaminované! Poslední objednávku nám můžete poslat 22. prosince – i takhle pozdní doručení stihneme připravit a doručit zpátky k vám!

Emailová adresa pro zaslání vaší objednávky je recepce@golfck.cz. A pokud jste si z této nabídky nevybrali a chcete jiný golfový dárek, stačí nám poslat vaše přání, určitě jej také dokážeme splnit! Moc by nám pomohlo kdybyste k emailové objednávce připojili na vás i telefon abychom případně domluvili konkrétnější představy nebo úpravy ve voucheru – děkujeme!

 

%d blogerům se to líbí: