×

Jak to nakonec bude s podzimními turnaji texas scramble?

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Jak to nakonec bude s podzimními turnaji texas scramble?

Jak to nakonec bude s podzimními turnaji texas scramble?

A zase změna v nařízeních Vlády, které se nás přímo dotýkají! První dva podzimní texasy dvojic musíme úplně zrušit, protože se nesmí konat žádné profesionální ani amatérské turnaje!  Přibývají nám další vrásky na čele, vždyť všechny 3 prasátka, která jsme si objednali, si musíme od soukromého zemědělce odebrat a zpracovat, tak to prostě je a my naši objednávku dodržíme! Je ale fajn, že je nemusíme odebrat hned 17.10, ale mohou u zemědělce zůstat o týden až dva více …  A protože podzimní počasí bývá nevyzpytatelné a i v listopadu bývá klidně 15st., budeme prostě věřit, že žádný sníh nepřijde a naše fantastické akce klapnou v náhradních termínech!

A proto vás všechny touto cestou prosíme – nerušte u nás vaši letošní víkendovou podzimní golfovou návštěvu a přijeďte nás podpořit – o týden či dva později, ale přijeďte! Nové svachovské wellness centrum PALEO bude vyladěné do poslední detailu, vyhřáté na maximální příjemnou teplotu, hřiště i okolí bude v lesku a naše zabíjačkové pochoutky budou znovu TOP stejně jako to znáte z předchozích let!

Náš připravený zabíjačkový balíček bude platit jak o víkendu 30. 10. – 1.11., tak také o týden později – 6.11. – 8.11. a zahrnuje:

2x ubytování ve dvoulůžkovém nebo rodinném pokoji (dle počtu hostů na pokoji), bohatou snídani servírovanou v sobotu v rámci turnaje a v neděli v salonku u hostince,  občerstvení v sobotu při zabíjačkovém turnaji (oběd a večeře, pitný režim v altánku – pivo, čaj), 2×60 min vstup do PALEO wellness světa (solné a finské sauny, vířivka, relax zóna s výhledem na jamky 2 a 18), vyhřívaný bazén + 2x green fee – v den příjezdu nebo v den odjezdu + sobotní turnajové green fee

Celková cena za 1 osobu hrající golf za tento balíček: 3200 Kč a nehrající doprovod – 2300 Kč (zároveň prosíme o platbu v hotovosti)

 

Samotný provoz hřiště zůstává beze změny – máme a budeme mít otevřeno, flighty po 4 hráčích max, platí zvýhodněná podzimní cena za fee nebo dokonce na některé dny i fee zlevníme, protože musíme aerifikovat greeny a vstupy do greenů.

A komu se nové termíny zabíjačkových termínů nehodí a chce si užít svachovskou pohostinnost a lukrativní víkendovou cenu za fee, tak jsme se se Svachovkou dohodli ještě na TOP balíčku na víkend 23. – 25.10.

2x ubytování ve dvoulůžkovém nebo rodinném pokoji (dle počtu hostů na pokoji)

2x bohatou snídani servírovanou v salonku u hostince

2x green fee

Celková cena za 1 osobu hrající golf za tento balíček: 2400 Kč a nehrající doprovod – 1600 Kč (zároveň prosíme o platbu v hotovosti)

 

Nové rezervace ubytování (nebo přesunutí z původních termínů  16. – 18.10. nebo 23.10. – 25.10. si prosím zasílejte individuálně na email: rezervace@svachovka.cz – děkujeme moc!

Pevně věříme, že vše zvládneme s vaší plnou podporou a předem děkujeme i jménem Svachovky za vaše nezrušené objednávky pobytů u nás!

 

%d blogerům se to líbí: