×

Od 1. října na hřiště výhodněji!

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Od 1. října na hřiště výhodněji!

Od 1. října na hřiště výhodněji!

Od čtvrtka 1. října začíná platit na našem hřišti ceník vedlejší sezóny, který bude nastaven po dobu celých 7 měsíců – tedy až k 30.dubnu 2021. Letos navíc bude naše golfové hřiště otevřené až do 20. prosince (pokud to samozřejmě počasí dovolí …)

Ve dnech PO – ČT bude cena za green fee 12 / 18 jamek 540 Kč (platí pro všechny věkové kategorie vyjma mládeže a studentů, kteří u nás platí 450 Kč  za 18 jamek)

Ve dnech PÁ – NE + svátky bude cena za green fee 12 / 18 jamek – 720 Kč  (opět platí pro věkové kategorie dospělí + senioři, mládež a studenti mají ceny výhodnější  např. 18 jamek za 600 Kč)

 

V Akční nabídce balíčků máme pro vás připraveno na letošní podzimní období (a kousek zimního)  ve spolupráci se Svachovkou BALÍČEK:

PODZIMNÍ GOLFOVÁ NOSTALGIE – 1.10. – 20.12. – balíček lze čerpat pouze při ubytování neděle až středa nebo pondělí až čtvrtek

  • 3 x ubytování ve 2lůžkovém pokoji včetně snídaně servírované v Hostinci Glokner Svachovka, parkování, wifi
  • vstup do hotelového bazénu, místní poplatky
  • wellness program v délce 3×60 min (lze vyčerpat jednorázově nebo rozdělit na více dní)
  • první den pobytu (check-in na hotel): neděle nebo pondělí  (čas dle dohody s recepcí, v neděli obvykle po 14,00 hodině)
  • neomezený golf po celou dobu pobytu na resortu (ode dne příjezdu až po váš odjezd)

Cena: 4 200 Kč/hráče golfu – pokud přijede na hotel hráč/hráčka golfu s nehrajícím golfistou, dostanete cenu za váš doprovod na naší recepci po vyžádání

Poznámka k balíčku:

  •  objednávky zasílejte emailem na recepce@golfck.cz – pokoj vám bude závazně objednán po potvrzení hotelovou recepcí (do 24 hodin po obdržení vaší předobjednávky)
  • příplatek za 1lůžkový pokoj, za 3. a další osobu na rodinných pokojích, prodloužení pobytu o další noc či noci, poplatek za domácího mazlíčka a další služby, které si u nás vyberete, vám rádi dopočítáme dle vaší konkrétní objednávky

 

A náš T!P na závěr – velikonoční svátky na jaře 2021 jsou v termínu 2.dubna až 5.dubna! Pokud si chcete toto krásné jarní období užít v našem sportovním resortu, doporučujeme vám včas poslat si rezervaci svého oblíbeného pokoje na rezervace@svachovka.cz

 

%d blogerům se to líbí: