×

PALEO SPA – už je čas vás začít zvát!

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem PALEO SPA – už je čas vás začít zvát!

PALEO SPA – už je čas vás začít zvát!

Pár týdnů zpátky se nám všem poprvé představila nová svachovská značka – PALEO SPA – unikátní wellness svět vystavěný v zadním traktu  hlavní  budovy Svachova dvoru s vlastní recepcí a nabídkou kombinace klasických finských saun i saun obložených kamennou solnou stěnou, velikou vířivkou až pro 12 osob, relax místností s vyhlídkou na golfové jamky 2 a 18 a samozřejmě i západ slunce, a to vše propojené s rekonstruovaným bazénem s opravdu teplou vodou a  nových šaten a sprch vestavěných vedle hlavního sálu resortu.

My vám ve spolupráci s našimi sousedy ze Svachovky nyní rádi zveřejňujeme nové balíčky, které jsou připravené na letošní listopad a prosinec. Naše golfové hřiště bude letos zavírat až na poslední zlatou adventní neděli 20.12., můžete si tak úplně poprvé po 15ti letech vyzkoušet přímo na Svachovce kombinaci  kdy po odehraném golfu můžete rovnou pokračovat do wellness a pak do hostince na sklenku whisky a něco dobrého k tomu na zakousnutí.

Wellness centrum bude opravdu veliké, služby zde najednou bude moci čerpat až 50 hostů, a bude otevřené i hostům, kteří nebudou ubytovaní na Svachovce nebo kteří nebudou zrovna u nás hrát golf, protože to třeba nepůjde (námraza, sníh?, mlha … prostě takové ty nešvary počasí, které moc rádi nemáme). Ale určitě bude řada krásných dní i víkendů s nádherným podzimně-zimním počasím, které si u nás letos užijete zase o trošku více díky PALEO SPA!

Objednávku balíčků zasílejte na rezervace@svachovka.cz, my vám rádi k tomu nabídneme rezervaci teetime přes naší golfovou recepci! Jakmile budeme mít k dispozici fotografie nových prostor, určitě je sem do aktuality přidáme!

 

%d blogerům se to líbí: