×

Nová služba – servis golfových holí

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Nová služba – servis golfových holí

Nová služba – servis golfových holí

Vážení členky a členové našeho golfového klubu, vážené hráčky a hráči golfu,

se zahájením naší 15.golfové sezóny (a jejíž start se bohužel ne naší vinou stále odkládá) jsme pro vás připravili novou službu – opravy golfových holí, které budou probíhat přímo v naší klubovně v 1. patře. Opravy bude provádět náš hlavní trenér Aleš Nýdl, který se v zimní pauze věnoval doškolení a získání dalších technických znalostí a dovedností nutných pro vaši spokojenost.

Jsme schopni vám zajistit tyto služby:

  • výměna gripu
  • úprava tlouštky gripu
  • zkrácení či prodloužení hole/holí
  • výměna shaftu
  • oprava uvolněné hlavy hole
  • úprava lie/loft holí

Celková cena za opravu bude vždy složená z ceny vybraného materiálu a počtu hodin nutných k opravě. Pokud se bude jednat o menší úkony, jsme připraveni vám opravu či úpravu nabídnout takřka okamžitě. Vždy bude samozřejmě záležet na volném čase Aleše, ale věříme, že i opravy na počkání budeme zvládat.

Tato služba bude připravená pro všechny členy a členky našeho golfového klubu a dále pro další zájemce z řad golfistů i golfistek z ostatních klubů.

Kontakt na Aleše Nýdla je +420 602 443 995

Platba za službu bude možná hotově na naší golfové recepci po odsouhlasení celkové ceny za opravu. Službu bude poskytovat spolek Golf Club Český Krumlov, neplátce DPH.

 

Jestli jste teď na začátku sezóny přemýšleli o novém gripu na patr nebo vás trápí zničené shafty vašich holí máte teď možnost využít služeb našeho golfového klubu.  A my předem děkujeme, že se s Alešem spojíte a objednáte si u nás tyto služby!

   

 

  

 

%d blogerům se to líbí: