×

Nová sezóna už klepe na dveře

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Nová sezóna už klepe na dveře

Nová sezóna už klepe na dveře

První měsíc roku 2020 je téměř za námi a jak rychle přibývá každý den v podvečer denní světlo, tak stejně rychle ubíhají dny, které nám zbývající do otevření 15. golfové sezóny na našem hřišti. Je už také nejvyšší čas předat vám souhrn důležitých krumlovských zpráv a informací a dát vám dostatek času si naplánovat svůj vlastní kalendář akcí, který se vám nebude křížit s důležitými datumy kalendáře klubového.

Ale postupně a přehledně a tak abychom na nic nezapomněli:

GOLFOVÉ HŘIŠTĚ – úpravy na jamkách 7, 11 a 12, které jsme zahájili už na podzim, budou pokračovat hned od začátku března (pokud nebude ležet souvislá sněhová vrstva). Na jamce 7 vpravo z pohledu od odpališť se zavezla „roklinka“ vč. samotné písčité překážky, nový bunker se vytvaroval těsně před greenem a pokud vám v něm skončí míček, budete další ránu na green hrát bez výrazného převýšení. Vlevo od greenu 7 se opravila drenáž a celý prostor pod svahy se upravil a zvedl k úrovni greenu.  Na 11 bude vytvarován úplně nový bunker včetně jeho sklonu směr green. A poslední úpravu dozná prostor před greenem 12 – opět z pohledu hry na green  vpravo. Bude to revoluční změna, ale rozhodně nepovede k tomu, že přihrávka do greenu bude na této jamce jednoduchá. Náklon ferveje zůstane beze změny, aut po celé délce vlevo a za jamkou také. Uvidíme, jaké výsledky zde budou v nové sezóně padat!

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY –  v roce 2019 si některý z našich typů příspěvků vybralo celkem 372 členek a členů. I u nás je  už několik let znát pozvolný pokles aktivních golfistů, kteří si členství obnoví, protože golf hrají často nebo dokonce velmi často a nebo se účastní sportovních turnajů  a potřebují mít klubovou registraci. K tomuto číslu ještě můžeme přidat několik rekreačních hráčů, kteří mají zaplacenou pouze hru a členství neřeší.  Na základě těchto vstupních dat a na základě každoročního růstu klíčových nákladových položek jsme se od letošního roku rozhodli řádná členství upravit, a to následovně:

PREMIUM ŘÁDNÉ členství bude zahrnovat neomezenou hru na hřišti (když je hřiště otevřené), neomezený počet tréninkových míčků na drivingu a možnost zapůjčit si 1x denně buginu zdarma. Osvědčené bonusy navíc – hra zdarma na partnerských hřištích a slevy na partnerských hřištích,  volné fee pro své hosty a po vyčerpání těchto fee jednotná cena 500 Kč/svého hosta zůstává stejně jako sleva do Hostince Glokner na Svachovce. Toto členství stojí 25000 Kč a je k dispozici pouze pro prvních 20 členů, kteří si tento typ členství zvolí.

STANDARD ŘÁDNÉ členství bude stejně jako v uplynulých letech a bude zahrnovat neomezenou hru na hřišti (když je hřiště otevřené) a neomezený počet tréninkových míčků na drivingu. Osvědčené bonusy navíc jsou stejné jako u Premium řádného členství a cena zůstává na částce 14 000 Kč.

BASIC ŘÁDNÉ členství je letos novinkou a má tyto odlišnosti: neomezená hra na hřišti je ve dnech pondělí až pátek, a dále o víkendu a ve státní svátek od 11,00 dále (a hřiště je současně otevřené).  Jsou zde platné vyjednané slevy a volné hry na partnerských hřištích, jednotná cena fee pro své hosty 500 Kč, sleva do Hostince Glokner a v případě včasné úhrady i 2 volné fee. Cena tohoto typu řádného členství je 10 000 Kč.

Jak jste si při výčtu těchto řádných členství všimli, už neřešíme věk člena klubu, ale četnost hry a kdy má čas si golf u nás zahrát.  Akce pro děti a juniory našich řádných členů zůstávají v platnosti, sleva  na přímého rodinného příslušníka také.

V nabídce zůstává základní členství v ceně 3000 Kč, které v sobě zahrnuje klubovou kartičku, vedení HCP a jednotnou cenu green fee 500 Kč za hru na hřišti (bez ohledu na to zda je to 9 nebo 18 jamek) po celý týden a slevy vyjednané na partnerských hřištích.

Všechny typy členství včetně výčtu bonusů a dárků jsou uvedené na našich webových stránkách – https://gcceskykrumlov.cz/golfovy-klub/ odkaz Typy členství.

Díky velmi úzké spolupráci s našimi sousedy ze Svachovky – a velké díky tady patří i Vaškovi Cvachovi a jeho rodině, jsme v letošním roce zařadili do bonusů tyto 2 mimořádné odměny pro naše řádné členy:

  • všichni řádní členové bez ohledu na datum připsání platby obdrží pro letošní sezónu věrnostní kartičku Svachovky s nastavenou 15% slevou na nákup produktů vyráběných v jednotlivých manufakturách – konkrétně na pivo Glok, destiláty, likéry a whisky z Destilérky Svach, čokolády a čoko bonbóny z Duetina, svachovské marmelády a další výjimečné produkty vyráběné přímo na Svachovce
  • tyto produkty si můžete zakoupit ve značkové prodejně Svachovka u Pasáže Krajinská PO-PÁ 9:00 – 18:00 nebo na hlavní recepci resortu každý den včetně víkendů od 8:00 – 22:00. Sleva vám bude poskytnutá po předložení věrnostní kartičky a členské karty.

Řádní členové, kteří své členství uhradí nejpozději k datu 28.2. pak navíc dostanou finanční poukázku ve výši 500 Kč, kterou mohou utratit v Hostinci Glokner, v denních lázních hotelu,  za vstupy do solné jeskyně, za masáže, za ubytování, za vířivku – prostě za jídlo, pití, služby nebo také za výrobky, které si koupí na hlavní recepci Svachovky (touto poukázkou není možné zaplatit v Krajinské v ČB, ale pouze na Svachovce).

Naše těsné partnerství se Svachovkou trvá přesně 15 let, letošní bonusy jsou proto zaměřené na toto klíčové spojení našeho golfového hřiště a Svachovky, jež je celým naším hřištěm kolem dokola ozdobená.

Rádi bychom touto cestou poděkovali všem členům a členkám, kteří své příspěvky již zaslali na náš bankovní účet nebo už mají zaplaceno z loňského závěru sezóny. Tito členové již mají také aktivní členství pro rok 2020 na České golfové federaci a mohou se již přihlašovat do golfových turnajů vypsaných na federačním serveru. Pokud potřebujete poradit s výběrem členství, ověřit si nějakou informaci nebo vás zajímá přechod z jednoho typu členství  na nový typ, můžete nás kontaktovat v čase 8:00- 17:00 na telefonu 606754570.

KLUBOVÉ TURNAJE: Klíčové turnaje zůstávají stejné jako v posledních 2 letech, nově pro vás letos připravíme 3 podvečerní turnaje na 9 jamek pod hlavičkou partnera UNDER ARMOR a i letos uspořádáme charitativní turnaj ve prospěch Centra Bazalka. Na všech našich turnajích budete mít  na jamkách 1/11 připravené občerstvení v podobě neomezené konzumace alko/nealko piva GLOK, vodu v barelech s ovocem a mátou nebo horkým čajem a pomazánky s pečivem a čerstvou zeleninou. Každý hráč turnaje dostane do bagu vždy 1x lahev vody Nartes od NUTREND o objemu 0,75l. Po skončení turnaje bude připravený oběd nebo bufet v Hostinci Glokner, který pro nás na objednávku toto občerstvení zajišťuje.

V altánku už nebudou připravené jednorázové kelímky. Přidáváme se tak k dalším sportovním areálům i vybraným golfovým hřištím a budeme se snažit jednorázový plast z našeho hřiště úplně odstranit. Připravenou ochucenou vodu si můžete načepovat do vašich přinesených lahví nebo do lahve, kterou od nás dostanete do bagu, horký čaj nebo pivo si načepujete v altánku do připraveného skla, které mi budeme v pravidelných intervalech odvážet, umývat a doplňovat čisté zpátky. Koše na hřišti a hlavně koš u startovací jamky už nebudou pravidelně obsypány plastem. Za tříděním odpadu je stále více práce, už třídíme zvlášť pet lahve, zvlášť kelímky a sáčky, zvlášť papír, obaly a vedle toho je ostatní netříděný materiál. Roste cena za odvoz a roste i cena za zpracování tohoto tříděného odpadu. Děkujeme, že společně s námi si budete nosit na nápoje vlastní nádoby a tím přispějete stejně jako my ke snížení objemu tohoto odpadu.

Celková cena za turnaj bude složená z těchto částek a platí se vždy v hotovosti na golfové recepci

  • startovné – klubový poplatek, který zahrnuje přípravu turnaje, personální zajištění odbavení a samotné hry, náklady na ceny pro vítěze a 1x nápoj do bagu
  • občerstvení do turnaje objednané u provozovatele Hostince Glokner – svačina na jamce a dle typu turnaje i oběd nebo bufet po hře. Hráč či hráčka, kteří zruší svou turnajovou účast méně než 24 hodin před začátkem turnaje, obdrží od klubu doklad na storno poplatek na úhradu objednaného občerstvení ve výši 100%
  • zvýhodněné green fee stanovené dle typu turnaje – které hradí hráči bez řádného členství
  • nehrající doprovod hráče zaplatí na recepci klubu z celkové ceny turnaje pouze položku občerstvení

Letošní turnajový klubový kalendář :

DUBEN –  4. Rybí turnaj, 19. Krumlovský Skokan

KVĚTEN – 8.-10. Spring golf classic,  21. – 9 Hole Under Armour Golf Tour, 31. charitativní Hrajeme pro Bazalku

ČERVEN – 25. – 9 Hole Under Armour Golf Tour

ČERVENEC – 3.-6.7. SGA, 26.7. Letní turnaj dvojic texas scramble

SRPEN – 6. 9 Hole Under Armour Golf Tour,  23. Prázdninový

ZÁŘÍ – 19.-20. Mistrovství klubu 2denní

ŘÍJEN – 3. Svach´s Old well whisky, 17., 24. a 31. Zabíjačkový texas dvojic

LISTOPAD – 14. Svatomartinský texas dvojic, 15. Svatomartinský HCP, 17. 3hole – závěrečný

 

CO NOVÉHO SE CHYSTÁ U NAŠICH SOUSEDŮ NA SVACHOVCE? Podzim 2019 byl ve znamení výstavby teplovodu z Chabičovic do jednotlivých svachovských provozoven. A díky této investici může Vašek Cvach dokončit další ze svých nových projektů – vybudování nového wellness centra s 3mi různými typy saun ze soli. Vedle unikátní solné jeskyně, která se otevřela loni na začátku léta u hlavní recepce resortu, vzniká už v těchto dnech na Svachovce další zajímavé místo k relaxaci a obnovení sil – SOLNÉ SAUNY, které budou propojené s bazénem a budou k dispozici hotelovým hostům a hostům resortu, mezi které patří i naše velká golfová rodina. V těchto dnech se už bourá a znovu staví  v prostorách bazénových šaten s wc a sprchami, opraví se samotný bazén ke kterému se přistaví nová odpočinková  místnost a celá rekonstrukce bude dokončená propojením bazénu a nového saunového světa. Bazén budou hosté znovu využívat už od konce dubna, na solné sauny si musíme počkat až do pozdního podzimu letošního roku.  Držíme Vaškovi a celému týmu palce aby přestavba a výstavba klapla dle plánů a Svachovka se znovu stala o další kousek výjimečnou díky skladbě služeb a nabídek.

CO NAPSAT ZÁVĚREM PRO TY, KTEŘÍ DOČETLI AŽ K TOMUTO BODU?  Velké díky každému z vás, kteří jste v uplynulých týdnech, měsících i letech k nám na golfové hřiště i na Svachovku přijeli a za naše služby jste nám poděkovali – penězi za objednanou službu a slovy,  které vyjádřily vaše pocity z golfové hry a/nebo pobytu u nás.  Neusínáme na vavřínech, tvrdě všichni pracujeme a věříme v sílu a ochotu a profesionální přístup všech našich týmů zaměstnanců, kolegů, partnerů i majitelů, kteří pro nás a s námi každý den pracují a bez kterých bychom velmi brzy museli spoustu projektů omezit nebo dokonce zastavit.

A věříme ve vás, naši golfovou krumlovskou rodinu, naše klienty, zákazníky, partnery a mnohdy už kamarády a blízké přátelé, že nám budete nadále nakloněni, že nás budete doporučovat vašich přátelům i obchodním partnerům, že za námi budete stále jezdit, budete u nás čerpat energii, budete u nás slavit významná výročí i výjimečné životní okamžiky a že vás a vaše přátelé bude golf u nás vždycky bavit.

Pevné zdraví vám a vašim blízkým přejeme a brzy na viděnou!

Tým Golf Club Český Krumlov

%d blogerům se to líbí: