×

Anketa časopisu GolfDigest

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Anketa časopisu GolfDigest

Anketa časopisu GolfDigest

Tradiční zimní anketa časopisu GolfDigest o zlatou, stříbrnou a bronzovou plaketu GOLF DIGEST C&S v kategoriích nejlepší české hřiště, nejlepší slovenské hřiště, nejlepší restaurace, nejlepší golfová jamka a také trenér roku je od začátku ledna 2020 vyhlášená a už také sbírá hlasy od všech golfistek i golfistů napříč českou i slovenskou golfovou veřejností.  Ocenění budou předána v dubnu prostřednictvím golfových médií i zasláním jednotlivých plaket na golfové recepce.

V dubnu 2019 nám přišlo prostřednictvím vašich hlasů skvělé ocenění – bronzová plaketa v kategorii nejlepší golfová restaurace, kterou u nás na resortu provozuje společnost Waxwing pod názvem Hostinec Glokner.  Byla to fantastická odměna pro všechny kolegy v restauraci i kuchyni a jasným signálem, že chutné jídlo, které vás nasytí i oku lahodí, patří k dokonalému prožitku před nebo po golfu stejně jako skvěle připravené greeny i ferveje!

Rok se s rokem tedy sešel a od nás směrem k vám letí další prosba o váš volný čas, který anketě věnujete a naše hřiště i restauraci  mezi 3 nejlepší dle vašeho hodnocení zvolíte! Naše skvostné jamky 2 a 18 a oba hlavní trenéři klubu – Aleš a Pavel si určitě vaše hlasy také zaslouží! Předem za všechny děkujeme a stejně jako každý rok, slibujeme, že na vavřínech neusneme a budeme pro vás nadále hřiště i celý resort zvelebovat, a to v nejužší spolupráci s Vaškem Cvachem a jeho rodinou, kteří provozují Svachovku!

Odkaz na anketu najdete ZDE

Letošní zima je ve své polovině, do otevření našeho hřiště zbývá 9 týdnů, tak ať jsou pro vás tyto týdny co nejpříjemnější, bez karambolů na silnicích i na zimních sportovištích.

 

 

%d blogerům se to líbí: