×

Členství 2020

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Členství 2020

Členství 2020

Vážené členky klubu, vážení členové, vážení přátelé,

s blížícím se koncem roku budou také končit členství v našem golfovém klubu platná pro rok 2019. Rádi bychom vám touto cestou představili Členství 2020, která jsou již teď v platnosti a budou končit k datu 31.12.2020. Podrobné informace najdete na stránce GOLFOVÝ KLUB – Typy členství – my zde uvádíme ty nejdůležitější body, které by vám neměly uniknout:

ŘÁDNÉ ČLENSTVÍ dospělá osoba v sobě zahrnuje

 1. neomezenou hru na našem hřišti a neomezený počet drivingových míčků pro vaše tréninky
 2. 2x denní hrací fee na naše golfové hřiště formou dárkové poukázky
 3. 500 Kč – green fee hosta-hráče hrajícího ve stejném flightu – platí každý den a bez omezení počtu čerpání této výhodné ceny pro svého hosta/hosty
 4. 400 Kč – pronájem golfové buginy na 18 jamek, 300 Kč – pronájem buginy na 9 jamek
 5. 10% slevu na útratu v Hostinci Glokner
 6. věrnostní kartička Svachovka ve výši 15% do značkové prodejny v Krajinské ulici České Budějovice nebo do prodejny na hlavní recepci Svachovky ve Svachově Lhotce na produkty vyráběné v řemeslných výrobnách (Pivovar Glokner, Destilérka Svach, Čokoládovna Duetino – sleva se neposkytuje na dárkové vouchery, pouze  na vyráběné produkty)

BONUSY 2020 při zaplacení členství do 28.2.2020

 1. zdarma green fee každé úterý od 20.3. – 31.5.2020 na hřišti GC Písek
 2. zdarma green fee každé úterý v červenci na hřišti GC Monachus
 3. extra 2x voucher na hru nebo pronájem buginy pro své hosty
 4. dárkový voucher v hodnotě 500 Kč (cenina) na jakoukoliv službu nebo produkt ze Svachovky (vč. útraty v Hostinci Glokner, poukazy na lázně, do solné jeskyně, na jakýkoliv produkt vyráběný Svachovkou)

 

V roce 2020 máme 3 kategorie řádných členů:

14 000 Kč – Dospělá osoba – od ročníku narození 1961 a dále

10 000 Kč – senior – rok narození 1951 – 1960

8 000 Kč – senior Masters – rok narození 1950 a méně 

V ceníku nadále zůstává členství základní roční za cenu 3000 Kč a také naše rodinné členství vč ceníku pro juniory a studenty.

Pokud chcete členství v našem klubu věnovat jako dárek pod stromeček, přijímáme vaše objednávky emailem nejpozději do 22.12. (voucher budeme zasílat v elektronické podobě).

Děkujeme všem členům a členkám, kteří již na podzim letošního roku svá členství uhradili a přejeme váms všem krásný adventní čas.

Na závěr jenom doplňujeme zprávu pro členy, kteří z našeho klubu odcházejí do jiného nebo se k nám naopak někteří chcete přihlásit:

 • naše členství jsou automaticky ukončená k datu 31.12., takže hned 1.1. se můžete stát členem jiného golfového klubu, který si vás na základě jejich přihlášky, přihlásí do svého klubu – náš souhlas už nepotřebujete
 • pokud k nám budete přestupovat z jiného klubu, je nutné v současném klubu podat odhlášku – požádat písemně o ukončení členství – ideálně do konce roku, v některých případech kluby berou tyto odhlášky až do konce února/března – informujte se u svého klubu jak to mají ve svých stanovách. Zároveň vás prosíme o vyplnění přihlášky na našich stránkách – stejná záložka – Golfový klub. My se vám obratem ozveme a pošleme vám pokyny k platbě. Další variantou je, že budete členy ve více klubech – to je samozřejmě možné, pak nám stačí poslat přihlášku přes naše stránky a my už pošleme pokyny k platbě a informaci o přijetí do klubu
 • u nových členství hráčů/hráček, kteří nebyli nikde doposud registrováni, budeme také potřebovat zprávu o složení hendikepové zkoušky – pokud jste ji absolvovali, budeme potřebovat doložit kopii protokolu o zkoušce

 

 

 

 

%d blogerům se to líbí: