×

Zimní sezóna – indoor golf

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Zimní sezóna – indoor golf

Zimní sezóna – indoor golf

Pro vaše tréninky a hru v teple můžete využívat v Českých Budějovicích golfový simulátor a celé sportoviště, které je otevřené od 9.12.2019 do 30.3.2020 ve stejné provozní době jako má otevřeno LTC Tenis centrum České Budějovice v jehož prostorách se Indoor nachází. Standardní otevírací doba LTC  je 8:00 – 22:00, ale o svátcích může být tato doba upravená – doporučujeme proto sledovat informace o upravené provozní době na www.teniscb.cz.

AKTUALIZACE K DATU 4.2.2020

REZERVACE pronájmu sportoviště – simulátor + cvičná plocha jsou možné pouze elektronicky přes aplikaci  TeeTime – tlačítko Rezervace TeeTime – hřiště Český Krumlov a přepnutí  na záložku Simulátor (symbol malé obrazovky, teď vám svítí 18 pro rezervaci hřiště). Každý majitel permanentky (viz níže) si může na daný den zarezervovat max 2 hodiny času. A na max týden dopředu.

V případě, že vám nepůjde rezervace udělat online přes vaše přihlášení v aplikaci TeeTime, můžete si zavolat na golfovou recepci – 606 754570 – rezervaci vám rádi uděláme.

CENA PERMANENTKY:

  • 1 ks platný po celou sezónu na neomezený počet dní                  3 000,00 Kč / od 1.2. za 2 500,00 Kč

Tuto permanentku není možné sdílet s dalším hráčem/hráčkou,kteří vás doprovází.  Držitel permanentky dělá také svým jménem rezervaci do aplikace TeeTime.

  • Pro členy našeho golfového klubu je připravená sleva 10% – od 1.2.2020 bude cena nové pernamentky          2 000 Kč

Platí se vždy bankovním převodem, objednávku zašlete emailem na recepce@golfck.cz a po obdržení platby vám obratem zajistíme rezervaci simulátoru/sportoviště s cenou 0 Kč.

V sezóně 2019/2020 nejsou možné jednorázové vstupy nebo platba na recepci LTC Tenis centra.  Kdo ze zájemců o Indoor nebude mít zaplaceno, nebude mu předán klíč od sportoviště. Zároveň prosíme abyste s sebou měli ID kartu nebo členskou kartu pro možnou identifikaci recepčních tenisového centra (že jde hrát skutečný majitel permanentky)

Dodatek: 

Děkujeme vám, že se seznámíte s provozním řádem Indoor centra vyvěšeného v prostorách sportoviště. Pokud budete mít jakékoliv otázky, můžete zavolat na telefon golfové recepce – 606 754570 – rádi vám vysvětlíme vše, co potřebujete k výše uvedenému doplnit.

V Indoor centru budou probíhat zimní tréninky našich juniorů, a to vždy v úterý v čase mezi 15:00 – 19:00. Toto úterní odpoledne nepůjde rezervace dělat. Tréninky začínají 7.ledna 2020 a potrvají do konce března. Teetime budou pro vaše rezervace zablokované.

%d blogerům se to líbí: