×

Změny na hřišti přes zimní pauzu

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Změny na hřišti přes zimní pauzu

Změny na hřišti přes zimní pauzu

Nahlédli jsme do připraveného materiálu úprav na hřišti přes zimní období a pro porovnání současného a budoucího stavu jsme si rovnou udělali fotky míst, které do jara viditelně změní svou „visáž“.

Odpalištěm osmičky to všechno začalo a teď už jsou připravené změny na jamce 7 – tady upraví poloha bankru vůči greenu, ale bankr se nebude stěhovat na druhou stranu a zrušíme z levé strany greenu prohlubeň, na 11 už neuvidíme pískový trojúhelník při pohledu na green (konec sjíždění míčku do spodního patra a patování z greenu?), rybník se už pomalu vypouští aby dostatečně promrzl a kvalita vody se opět zlepšila a ještě stále není konec ani úpravám před a vedle greenu 12 …


Změny nejsou úplně kosmetické,ale výsledek přinese rozhodně

a) snížení škod při prudkých deštích, které u nás nejvíce postihují bankry

b) lepší péči o plochy okolo greenů – dobrým příkladem je po letošku okolí greenu 6 v místě u nově vybudovaného bankru

c) výzva pro vaše nové rány z míst, které jste už měli dobře nacvičené, ale které teď budou úplně jiné

 

Žádný zimní spánek nás ani letos nečeká a pevně věříme, že počasí dovolí práce s bagrem udělat do prvního týdnu v březnu abychom pak s naším strojovým parkem a ručně všechno stihli vyladit než 20.března přijdete na kontrolu.

Rádi bychom také touto cestou ještě jednou požádali, abyste v nadcházejícím období kdy určitě přijdou námrazy, mrazy a sníh, nevstupovali na greeny (ani když jsou pokryté sněhem). Ostatní plochy jsou vám pro procházky nebo projížďky na běžkách k dispozici, ale moc děkujeme, že vůči greenům budete opravdu ohleduplní! Je také možné, že zde potkáte jiného hosta resortu, který si to vesele vykračuje cestou necestou, tak jej prosím i za nás hezky požádejte, aby se našim nádherným grýnům vyhýbal – díky moc!

Na jaře v nové 15.golfové sezóně na viděnou!

%d blogerům se to líbí: