×

Vánoce jsou tady

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Vánoce jsou tady

Vánoce jsou tady

Udělejte i letos radost golfovým dárkem pod vánoční stromek – obdarujte vaše blízké, vaše obchodní partnery, kolegy nebo podřízené, kteří s vámi v letošním roce úspěšně řídili projekty, starali se o vaše zákazníky a/nebo vyráběli produkty s vaším logem!

V nabídce pro vás máme tyto vybrané služby:

1/ Seznámení s golfem – 900 Kč

Darujte vašim přátelům, rodině nebo  kolegům v práci 3×50 min individuální výuky s našimi skvělými trenéry. Povíme si o golfu, ukážeme hřiště na bugině, naučíme švih, pat i příhru a zahrajeme si pár jamek na hřišti. A to včetně zapůjčení holí a neomezeného počtu míčků. Platnost voucheru je do 30.6.2020. Pokud budete chtít voucher pro 2 osoby, je cena stejná (bez dalšího příplatku) 3. a případně další osoba bude za příplatek 150 Kč/voucher – tj. 4 osoby za celkovou částku 1200 Kč. Den a hodinu lekcí si vaši obdarovaní dohodnou přímo s trenérem.

2/ 5 x 50 min tréninková individuální lekce – 1 800 Kč

Zvýhodněná možnost zdokonalit golfovou hru vašich obdarovaných. S trenérem se zaměří na problematiku, která dělá potíže při samotné hře a vyzkouší i novější tréninkové metody, které posunou hráče či hráčku k lepšímu pocitu ze hry! Cena je stanovená pro 1 až 2 osoby v tréninku, další příplatek se nehradí. Platnost voucheru: do 30.10.2020

3/ 9 jamek s trenérem –  900 Kč

Další možnost jak zdokonalit golfovou hru – přímo na golfovém hřišti – na naši první devítce. S trenérem se zaměříte na problematiku, která vám dělá potíže, doporučíme vám vhodné tréninkové individuální metody, course management – prostě všechno pro vaši větší spokojenost z golfové hry. Doplatek za druhou osobu v tréninku je 400 Kč. Platnost voucheru: do 30.10.2020. Délka tréninku max 3 hodiny.

4/ Kurz na získání klubového hendikepu 54 – 5 500 Kč

17×50 min tréninkových lekcí včetně neomezeného počtu míčků na drivingu, zapůjčení vybavení, hra na hřišti během kurzu s trenérem a závěrečné zkoušky na získání HCP 54

5/ 5 x greenfee na hřiště GC Český Krumlov –   2 500 Kč

Přenosné, celodenní, na kterýkoliv den v týdnu vč. svátků

6/ 5 x voucher na pronájem golfové buginy na hřišti –   2 000 Kč

Přenosné, na kterýkoliv den v týdnu vč. svátků, 1 voucher = 18 jamek

 

Voucher vám připravíme s vánočním motivem, zašleme vám emailem nebo poštou zalaminované! Poslední objednávku nám můžete poslat 22. prosince – i takhle pozdní doručení stihneme připravit a doručit zpátky k vám!

Emailová adresa pro zaslání vaší objednávky je recepce@golfck.cz. A pokud jste si z této nabídky nevybrali a chcete jiný golfový dárek, stačí nám poslat vaše přání, určitě jej také dokážeme splnit!

%d blogerům se to líbí: