×

Podzimní krumlovská lákadla

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Podzimní krumlovská lákadla

Podzimní krumlovská lákadla

14. golfová sezóna na krumlovském hřišti vstoupila do své závěrečné části a stejně jako v předchozích letech, i letošní poslední dva měsíce golfu na vás čeká spousta zábavy, hodně golfu a také moře dobrého jídla a pití připraveného Hostincem Glokner.  Přinášíme vám přehled všech akcí, na které vás chceme pozvat a které už jsou také vypsané na serveru ČGF:

V neděli 13.10. zahajujeme novou krumlovskou tradici –  1. ročník Svach´s Old well whisky jež zraje ve sklepením Destilérky Svach v blízkosti naší klubovny.  Brutto vítěz si odveze limitovanou edici 3leté whisky (nebude standardně ve volném prodeji), vítězové na netto body vyhlášených kategorií si odvezou 3letou whisky, která se začne prodávat 24.října, na druhém a třetím místě pro oceněné připravíme další produkty Made in Svachovka a po skončení turnaje dostanou všichni v Hostinci Glokner vyhlášené skotské menu – rybí polévku Cullen skink a jako druhé fisch & chips. Přihlášení do turnaje je na tomto odkaze ZDE.

2. ročník Svach´s Old well whisky se uskuteční příští rok v sobotu 4. října a opět zde bude připravená nová limitované edice o rok starší Svach´s Old well whisky. Je zde unikátní šance vyhrát si v našich turnajích postupně celou edici a tím pro sebe získat zajímavou sbírku whisek, které pochází ze samého srdce našeho golfového hřiště.

 


Už potřinácté se na přelomu října a listopadu sejdeme u zabíjačkových pochoutek – letošní soboty 19. října, 26. října a 2. listopadu kdy pro vás budou vařit řezníci Jarda a Jirka ještě nejsou úplně obsazené, ale nejvíce místa pro větší skupiny hráčů je na tom závěrečném – v sobotu 2.listopadu.  Domů na cestu jako výslužku si každý host i hráč/hráčka turnaje odvezou čoko pralinky z Čokoládovny Duetino.  Zabíjačkové turnaje hrajeme vždy systémem hry texas scramble dvojic a stejně jako každý rok, mohou se do turnaje přihlásit i hráči/ hráčky bez hendikepu, které bude ve dvojici doprovázet hráč s HCP.


Svatomartinskému hodování s husím kaldounem, pomalinku pečeným husím stehnem s variací knedlíků, zelím, svatomartinským vínem a svatomartinským koláčkem budou letos patřit 2 víkendové dny – sobota  9. a neděle 10.listopadu. V sobotu 9. se hraje turnaj dvojic – texas scramble, v neděli 10.listopadu si zahrají hráči a hráčky o další úpravu HCP, ale jak je na podzim zvykem, bude to pouze na zlepšování.  Nedělní turnaj má ještě volnou kapacitu na přihlašování, na sobotu už musíte do seznamu náhradníků a počkat zda se někdo odhlásí.


Závěrečným turnaje sezóny bude v neděli 17. listopadu Turnaj 3 hole, kterým oficiálně uzavřeme golfovou sezónu roku 2019.  Pevně věříme, že počasí vydrží, nepřijdou žádné sněhové přeháňky či snad celodenní mráz a cestu na tento turnaj si najde co nejvíce z vás.


Golfové hřiště uzavřeme oficiálně v neděli 1. prosince a zavřeno budeme mít až do 20.března 2020.  Jako nám utíká léto, tak věříme, že stejně rychle uteče i zimní pauza a my pro vás znovu připravíme spoustu zajímavých akcí a setkání nejenom na hřišti, ale i u dobrého jídla a pití.

 

 

%d blogerům se to líbí: