×

Hrajeme pro Bazalku

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Hrajeme pro Bazalku

Hrajeme pro Bazalku

Vážení členové klubu, vážení partneři, vážení přátelé a hosté, rádi bychom vás touto cestou pozvali zahrát si k nám v neděli 26. května kdy jsme opět po roce připravili haritativní turnaj HRAJEME PRO BAZALKU.

Všichni na Svachovce jsme podporovateli Centra Bazalka a společně s vámi, vašimi hosty určitě opět skvěle pomůžeme splnit další část přání Bazalky i jejích klientů a klientek.

Turnaj odehrajeme na úpravu HCP, zahájení turnaje se uskuteční v prostorách golfové klubovny, kde bude pro hráče a hosty připravené malé občerstvení. Na turnaj se můžete standardně hlásit prostřednictvím ČGF stránek kde jsou také uvedené další informace.

Vklad do turnaje bude dobrovolný, hned po skončení předáme celkovou částku paní Vandě Polívkové a Martině Koudelkové, které se slavnostního zakončení také zúčastní. Věříme, že se vám sejde co nejvíce a pomůžete společně s námi skvělé akci, která má na naší Svachovce opravdu velkou tradici!

PŘIHLÁŠENÍ DO TURNAJE NA TOMTO ODKAZE ZDE – BAZALKA
 
Letošní výtěžek bude použit na realizaci projektu Domova pro osoby se zdravotním postižením. Kdo trochu sleduje oblast sociálních služeb ví, že domovů pro klienty se zdravotním postižením je absolutní nedostatek, a to nejenom u nás v jižních Čechách. A v Bazalce mají hodně klientů, kteří už jsou dospělého věku a potřebují se přestěhovat a získat zázemí, které jim i jejich rodinám bude nadále poskytovat služby, které jsou pro ně absolutně důležité.
 
Rodinný dům bude mít kapacitu 10 malých bytů se sdíleným sociálním zázemím a kuchyňkou a také dostatečným zázemím pro školený personál, který se bude o klienty 24 hodin denně starat. Cena pozemku, který je již vybrán, o výměře 5238 m2, má cenu 6 miliónů korun. Bazalka vyčlenila z vlastních zdrojů 2 milióny, o další 2 milióny požádala EU v rámci dotační výzvy ROP a zbývající 2 milióny budou nyní vybírány na akcích na podporu tohoto velkého projektu.
 
Každý příspěvek je v tomto projektu důležitý, i malý, neboť na to nejsme sami – Bazalčí rodina oslovila řadu partnerů, firem, jednotlivých osob a sdružení. I my všichni na Svachovce i tentokrát pomůžeme a společně to dokážeme!
 
Je možné, že vám to v neděli 26. nejvyjde, proto jsme už teď do klubovny instalovali kasičku a děkujeme za každý váš vklad, který do ní při návštěvě vložíte. A vám všem, kteří s námi budetev neděli hrát, poděkujeme osobně!

 

 

%d blogerům se to líbí: