×

Golf nejenom pro Krumlováky

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Golf nejenom pro Krumlováky

Golf nejenom pro Krumlováky

Sobotní odpoledne stane se pro mnohé z nás chvílí blaha, někdo si běhá jen tak po lese, jiný zas chodí o víkendu zvolna. My však neznáme rozkoš oddychu a sportujeme všichni v houfu, nikde nejmenší známky po břichu, my propadli jsme krumlovskému golfu.

Kájovští, Krumlovští a Srnínští chodívají k nám rádi na golf, „Zubčice, Kaplice a Velešín v sobotu na golf, nic víc neřeším“ . Třebonín, Koruna, Černice, i ty nejmenší českokrumlovské vesnice, sportujeme všichni na Svachovce v houfu neboť propadli jsme krumlovskému golfu.

Drazí Krumlovští a obyvatelé Kájova, Srnína, Zubčic, Kaplice, Velešína, Dolního i Horního Třebonína, Zlaté Koruny, Černic, Mojného a Křemže, Přídolí, Větřní a i Zátoně. Oblíbená píseň Jirky Schelingera – René, já a Rudolf a skvělá koncepce golfových lekcí pro začátečníky z nejbližšího okolí, se kterou přišli naši přátelé z Loreta Golf Pyšely nás inspirovala a jdeme do toho letos také!

Srdečně vás všechny zveme na pravidelné sobotní golfové lekce, které budou probíhat po celý rok 2019 vždy od 16,00 do 17,15.

Tréninky včetně zapůjčení vybavení jsou pro obyvatele Českého Krumlova a okolních městysů, měst i vesnic zcela zdarma.

Začínáme v sobotu 13.dubna nebo kteroukoliv další sobotu od 16,00 na našem hřišti – poslední lekce proběhnou             v sobotu 12. října.

Proč začít s golfem?

 • golf je vašemu zdraví prospěšný – víte, že během golfové hry na 18 jamek ujdete na našem hřišti v průměru 10 kilometrů?
 • golf je zábavný a navíc spojuje celou rodinu – od dětí až po nejstarší členy rodiny – rozdílné délky odpališť bez problémů umožní aby v jednom flightu (skupině na hřišti) bez problémů hráli děti se svými rodičemi i prarodičemi
 • stejně jako jiné sporty, učí golf disciplíně, toleranci a fair-play
 • na golfu můžete poznat spoustu nových přátelé, klidně na celý život
 • golf je levnější než myslíte a my si s vámi o tom rádi popovídáme a ukážeme vám golfové vybavení, které si pořídíte do 10 tis. Kč a vydrží klidně několik let
 • golf se hraje hlavně v přírodě, na vzduchu, když nechcete s přáteli, zahrajete si ho skvěle i sami – vaším parťákem bude samotné hřiště
 • golf by mohl být časově náročný – ale protože máte naše hřiště takřka za domem – není tomu tak! 6 jamek v podvečer si u nás zahrajete za pouhou hodinku!

Už se těšíme až to všechno poznáte! Už se těšíme na vaše fotky a komentáře!

 

Pro koho je naše golfová škola?

Zúčastnit se může každý, kdo bydlí v Českém Krumlově a v nejbližším okolí do 15 km a je dosud golfem nepolíben…:-)

 

Co bude dál – po prvních lekcích? Když se vám golf zalíbí?

 • za každou účast na sobotním tréninku máte následující týden zapůjčení golfových holí a míčky na driving range zdarma (hole si vyzvednete na naší recepci mezi 8 – 17 hodinou kde je také vrátíte – pouze si s sebou nezapomeňte vzít kartičku, kterou dostanete při registraci do projektu Golf nejenom pro Krumlováky na naší recepci)
 • chtěli byste mít své vlastní vybavení? Máme pro Vás super nabídku. Tři nové golfové hole a 3 míčky za cenu 1 200Kč – stačí se domluvit s našimi trenéry, případně vám rádi zprostředkujeme nabídku pořízení celého golfového vybavení
 • do golfu jste se opravdu zamilovali? objednejte si individuální trénink s naším klubovým trenérem – využijte trénink 3 x 50minut za cenu 800Kč včetně zapůjčení holí a míčků na driving range
 • golfové dovednosti už zvládáte a chcete jít na hřiště? Jsme připraveni – každou sobotu od 16,00 si můžete jít po dohodě s trenérem zahrát první jamky na naše hřiště – nikdo vás nebude popohánět, hřiště bude rezervováno pouze pro vás – za hodinku si zahrajete 2 až 4 jamky a ochutnáte kouzlo golfu. Vstup na hřiště vám určitě doporučí naši trenéři – rozhodně nebudete celou dobu trénovat pouze na rohožkách a v kolektivu ostatních začínajících, které mají za sebou třeba teprve 2 seznamovací otevřené lekce! Za první 3 vstupy na hřiště nic nezaplatíte!

Už je jasné, že to s golfem myslíte to vážně?

Objednejte si náš balíček První rok golfistou, který obsahuje:

 • 12 individuálních lekcí s trenérem klubu, členství v klubu do konce letošního roku, vstup na hřiště v rámci lekcí s trenérem, tréninkové míčky a zapůjčení golfových holí než si pořídíte vlastní.  Běžná cena balíčku je 8 000Kč, pro účastníky tréninků „Golf nejenom pro Krumlováky“ jen za 5 000Kč a 3 900Kč, pokud budete chodit ve dvojici.
 • jakmile absolvujete 12 lekcí s našimi trenéry, budete moci chodit na hřiště sami v jakýkoliv den a hodinu (dle rezervací na naší golfové recepci). Nabídneme vám za zvýhodněnou cenu hrací kartu s neomezeným počtem vstupů do konce letošní sezóny nebo budete platit za každý vstup na hřiště dle ceníku green fee: ve všední den 9 nebo 18jamek – 300 Kč, o víkendu za 500 Kč

S Vašimi dotazy se kdykoliv obraťte na naše recepční a nebo trenéry klubu. Rádi Vám poradíme. PS – nebojte se nás na nic zeptat – golf opravdu není žádný snobský sport, ale naopak – budete mile překvapení!

Hezkou hru!

 

%d blogerům se to líbí: