×

GC SternGartl – flight za 2000 Kč

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem GC SternGartl – flight za 2000 Kč

GC SternGartl – flight za 2000 Kč

V letošním roce jsme zařadili pro všechny členy a obchodní partnery našeho hřiště možnost zakoupit si za velmi výhodnou cenu 2 000 Kč jeden flight na den na partnerském hřišti GC SternGartl u městečka Oberneukirchen (63 km od Svachovy Lhotky)

Jde o sportovní kopcovité hřiště zasazené do šumavských lesů a luk s nádhernými výhledy do okolí.

 

Rezervace teetime na konkrétní den a hodinu a platba 2000 Kč  je nutná vždy dopředu na  naší golfové recepci, která také udělá emailovou rezervaci na partnerské recepci (a vám pošle potvrzenou rezervaci do emailu).  Platit za green fee lze hotově nebo platební kartou, a platí vždy pouze 1 hráč/hráčka, který teetime objednává. A prosíme o emailové rezervace, abychom měli vaši objednávku v historii komunikace a jako podklad pro zaúčtování platby za fee.

 

Pokud si rezervaci udělá náš člen na poslední chvíli (tj. využije nečekaně volného dne a také volné zvýhodněné hry), bude možné zaplatit za hru na naší recepci zpětně (tj. při další návštěvě našeho hřiště)

 

Tato nabídka není prioritně určená pouze našim členům!  Pokud se stane, že nikdo z našich členů si teetime za tuto cenu na daný den neobjedná,  nabídneme časy našim obchodním partnerům a nebo hostům resortu Svachovka, kteří u nás tráví golfovou dovolenou.

A ještě bychom měli určitě dodat, že složení flightu je čistě na rozhodnutí objednavatele – tj. toho, kdo za teetime zaplatí zvýhodněnou cenu (své hosty si může zvát napříč všemi golfovými kluby)

 

Kdo se do limitu 1 flight denně za 2 000 Kč nevejde, máte na recepci partnerského hřiště připravenou výhodnější cenu 35€/18 jamek, která platí po celý týden (není-li v nabídce jiná výhodnější akce).

%d blogerům se to líbí: