×

Akční dubnový balíček

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Akční dubnový balíček

Akční dubnový balíček

U našich sousedů na Svachovce připravili na duben perfektní balíček a když k tomu my přidáme super cenu za green fee, vznikne další neodolatelná svachovská kombinace!

2 hráči nebo hráčky golfu při pobytu v našem malebném údolíčku kdykoliv mezi nedělí až čtvrtkem zaplatí za 1 noc a 2 dny golfu dohromady 3 600 Kč s těmito službami:

  • v den příjezdu neomezený počet golfových jamek
  • po golfu na výběr lázně nebo vířivku
  • tříchodovou večeři s lahví sektu
  • neomezenou konzumaci piva Glok a naší zázvorky v době mezi 18 – 22 hodinou
  • ubytování ve 2lůžkovém pokoji (s manželskou postelí nebo oddělenými lůžky) a ráno bohatou snídani servírovanou v salonku hostince Glokner
  • po snídani další porce parádního golfu na skvěle připraveném hřišti a večer se vám nebude chtít odjíždět domů

Už se na vás všechny těšíme! Objednávku vašeho pobytu u nás prosím zašlete co nejdříve na email recepce@golfck.cz  s uvedením termínu, který se vám nejvíce hodí a také počtu hostů-hráčů, kteří společně s vámi si budou tento báječný golfový pobyt u nás užívat!

PS: nebude vám stačit 1 noc, ale chcete si přidat další? proč ne – balíček se dá násobit klidně až do čtvrtka 🙂 za golfový den navíc zaplatíte 800 Kč/2 hráče, cena za akční svachovský balíček je daná – tj. 2000 Kč  – celkem vás 2 noci a 3 dny golfu s všemi službami výše uvedenými budou stát 6 400 Kč atd.

NA ZÁVĚR: tento balíček si za cenu 3 600 Kč můžete objednat i na Velikonoční  neděli a užít si u nás i pomlázkové velikonoční pondělí 

 

 

 

%d blogerům se to líbí: